iWHITE Instant2 sada na bielenie zubov 10ks

iWHITE Instant2 sada na bielenie zubov 10ks

Klinicky preukázaný okamžitý bieliaci efekt. Až o 8 odtieňov belšie zuby, 100% bezpečné a bez obsahu peroxidu vodíka, Aktívne odstraňuje škvrny, posilňuje zuby.

Dostupnosť: Nedostupné
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

iWhite Instant2 využíva novú a unikátnu trojfázovú technológiu, ktorá zuby bieli až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu.

Výsledok je viditeľný už po prvom použití! Tento jednokrokový systém sa veľmi ľahko používa a aktívne odstraňuje škvrny na zuboch. Sada obsahuje 10 tenkých a pružných aplikátorov, ktoré pohodlne sedia a sú maximálne účinné. Jednorazové ústne aplikátory sú naplnené aktívnym gélom. Nie je teda treba čistiť, vyvárať či používať striekačky k ich plneniu. iWhite Instant2 aplikátory majú univerzálnu veľkosť a sú jednotlivo balené. Pre zuby okamžite belšie až o 8 odtieňov stačí tento prípravok pre domáce použitie aplikovať iba na 20 minút denne. Prostriedok môžete používať 5 po sebe nasledujúcich dní, ak potrebujete výraznejší výsledok, alebo jednorázovo, kedykoľvek budete potrebovať. Klinicky preukázané - bezpečné a účinné.

Trojfázová technológia bielenia zubov

iWhite Instant2 bieliaci gél kombinuje technológiu kryštalizovaného vápnika a inovatívnej trojfázovej technológii bielenia zubov. Prvou fázou inovatívnej technológie bielenie zubov je PAP (Phthalimidoperoxicaproic Acid). PAP je nová bieliaca technológia, ktorá sa zameriava na neprirodzené dvojité väzby spôsobujúce zafarbenie zubov. Táto ingrediencia rozpustí škvrny na zubnej sklovine šetrne a efektívne. Týmto spôsobom je povrch zubov vybielený a zbavený škvŕn.

Druhou fázou je technológia Calciofluoro komplex. Čiastočky fluoridu sa zadržiavajú na povrchu zubov a prispievajú k posilneniu zubov. Komplex tiež bojuje so stratou apatitu zo zubnej skloviny. Calciofluoro komplex tak dopĺňa hladinu minerálov v poškodenej zubnej sklovine a posilňuje štruktúru zubov. iWhite Instant2 vďaka tomu poskytuje okamžitý a prirodzený bieliaci efekt.

Poslednou fázou je technológia inovatívny Moha komplex. Tento špeciálny komplex sa skladá z drobných a snehovo bielych mikrokryštálov hydroxyapatitu, ktoré sú uvoľňované do skloviny. Hydroxyapatit je stavebným kameňom zubov a jeho uvoľňovanie prispieva l obnove zubnej skloviny. Vďaka moha komplexu zuby znovu získavajú svoju prirodzene bielu farbu.

Jedným z najdôležitejších urýchľujúcich parametrov bieliacej reakcia je tlak gélu na zuby. Aplikátory sú vyrobené z mäkkého priehľadného materiálu a preto sa dokonale prispôsobia každému tvaru čeľuste. Vďaka špeciálne navrhnutým aplikátorom dochádza k tlačenie aktívneho gélu k povrchu zubov pre maximálne bieliace výsledky. Aplikátory sú navrhnuté tak, aby bielili prednú aj zadnú stranu zubov zároveň. To je dôležité, pretože zuby sú priesvitné, takže škvrny na ich zadnej strane môžu presvitať dopredu.

 Výhody iWhite Instant2

 • Klinicky preukázaný okamžitý bieliaci efekt
 • Až o 8 odtieňov belšie zuby
 • 100% bezpečné a bez obsahu peroxidu vodíka
 • Aktívne odstraňuje škvrny
 • posilňuje zuby
 • Obnovuje zubnú sklovinu
 • Jednoduchý jednokrokový systém, naplnené aplikátory, žiadne miešanie gélu
 • Pohodlné a mäkké priehľadné aplikátory, ktoré dobre sedia
 • Bielia prednú aj zadnú stranu zubov

Obsah sady

96 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:Calibri; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

10 naplnených aplikátorov iWhite Instant2, ktoré sú pripravené na okamžité použitie

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Sylphar
Balenie: 10 aplikátorov
Kategórie: Ústna dutina a zubyBielenie zubov
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuÚsta a zuby