Indulona rakytníková 50ml

Indulona rakytníková 50ml

Ochranný a regeneračný krém s obsahom rakytníkového oleja a vitamínu E.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Ochranný a regeneračný krém s obsahom rakytníkového oleja, vitamínu E a UVB filtru s faktorom 7.

Charakteristika
Mastný krém s obsahom rakytníkového oleja a prídavkom vitamínu E je určený na podporu regeneračných a hojivých procesov po rôznych poškodeniach kože. Môže sa tiež použiť ako ochranný prostriedok proti slnečnému žiareniu.
Plody rakytníku rešetliakovitého obsahujú biologicky aktívne látky – vitamíny A, E, K, F a P. Rakytníkový olej, ktorý sa z nich získava, má výrazný regeneračný účinok a podporuje hojenie pokožky pri liečenie popálenín, omrzlín, drobných poranení, zápalov a ekzémov.

Použitie
Krém naneste v primeranej vrstve na čistú pokožku, dobre rozotrite a nechajte vstrebať. Ošetrenie odporúčame opakovať viackrát denne. Dermatologicky testované.

Skladovanie
Skladovať v suchu pri teplote 15 - 25 °C, chrániť pred poveternostnými vplyvmi a priamym slnečným svetlom.

Zloženie
Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sorbitan Isostearate (and) PEG-2 Hydrogenated Castor Oil (and) Ozokerite (and) Hydrogenated Castor Oil, Sunflower Oil, PPG–15 Stearyl Ether (and) Cyclopentasiloxane, Cera Alba, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Titanium Dioxide (and) Alumina (and) Simethicone, Hippophae Rhamnoides Kernel Extract, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben (and) Butylparaben, Parfum

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Saneca Pharmaceuticals, Hlohovec
Balenie: 50ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaProblémy kože
Trápi ma: