Imunit Hliva ustricová PRE DETI s Rakytníkom 60tbl + omaľovánky a fixy

Imunit Hliva ustricová PRE DETI s Rakytníkom 60tbl + omaľovánky a fixy

Jack Hlivák posilní obranyschopnosť. s darčekom - magickou omaľovánkou a metalickými fixami

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Imunit Hliva ustricová PRE DETI s Rakytníkom

výživový doplnok so sladidlom pre deti

Imunit® Hliva ustricová s Rakytníkom pomáha:

  • posilňovať obranyschopnosť organizmu (selén)
  • zaisťovať normálny rast detí (jód)

Imunit® Hliva ustricová s Rakytníkom je výživový doplnok so sladidlom pre deti, ktorý je vyvinutý podľa posledných poznatkov modernej farmácie pre potreby detského organizmu.

Imunit® Hliva ustricová s Rakytníkom je účinný prípravok z prémiového produktového radu Imunit®, ktorý obsahuje unikátne zloženie prírodných látok, ktoré majú blahodarné účinky na posilnenie imunity organizmu (selén).
Obsahuje vyváženú kombináciu vybraných prírodných látok s dôrazom na používanie výhradne prírodných farbív. Tablety sú voľne rozpustné v ústach, majú príjemnú chuť lesnej jahody.
Imunit® Hliva ustricová s Rakytníkom obsahuje prírodné účinné látky, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a dlhodobo podporujú imunitu organizmu. Hlavnou účinnou látkou je prírodný certifikovaný beta- 1,3/1,6 D-glukán získavaný výhradne z hlivy ustricovej. Ďalšími účinnými látkami sú nukleotidy, jód, selén a rakytník. Rakytník je prírodná látka, ktorá prirodzene obsahuje flavonoidy, provitamín D a vitamíny A, E, K.

Odporúčané dávkovanie: Deti užívajú 1 tabletu, najlepšie ihneď po jedle. Dávkovanie 3-8 rokov: 1 tableta denne. 9-12 rokov: 1 až 2 tablety denne. Tabletu je pre vyššiu účinnosť potrebné nechať voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť.

Zloženie: Sladidlo: sorbitol, Beta-1,3/1,6 D-glukán 30% izolovaný z hlivy ustricovej, látky zvýrazňujúce chuť: prírodná aróma lesná jahoda; farbivo: betanín; kyselina: kyselina citrónová; rakytníkový extrakt, protihrudkujúce látky: polyethylénglykol, lubrikant: stearan horečnatý; nukleotidy chlorelly, sladidlo: sukralóza; protihrudkujúce látky: mastenec; jód (jodid draselný), selén (seleničitan sodný).

 

Výživové hodnoty v 1 tabletě DDD*
Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z Hlívy ústřičné 90mg není uvedena
Rakytníkový extrakt 13mg není uvedena
Nukleotidy chlorelly 3mg není uvedena
Jód (jodid draselný) 30 µg není uvedena
1Selen (seleničitan sodný) 17 µg 30 %
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 0,42 µg 30%
Vitamín D3 (cholekalciferol) 1,5 µg 30%
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 0,75 µg 30%

*DDD - doporučená denní dávka

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.