Imunit 5PreveMax 30tbl

Imunit 5PreveMax 30tbl

Pre bleskové posilnenie imunity - 5 účinných látok

6,20 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Imunit 5PreveMax

Pre bleskové posilnenie imunity1 – už do 5 minút!

výživový doplnok so sladidlami

Imunit 5PreveMax je čisto prírodný produkt s obsahom nukleotidov, získaných zo sladkovodnej riasy chlorelly a betaglukánov z hlivy ustricovej, huby bohatej na rad minerálnych látok.

Imunit® 5PreveMax je výživový doplnok s jahodovou príchuťou, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému1, a to aj po intenzívnom fyzickom výkone1. Znižuje mieru únavy a vyčerpania2, prispieva k tvorbe červených krviniek3 a chráni bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov4.

Účinnosť prípravku zabezpečuje/obsahuje:
extrakt hlivy ustricovej (glukány), extrakt chlorelly (nukleotidy), 1- vitamín C, 2- kyselina listová, 3- vitamín B6, 4- selén

Komplex 5 účinných látok v tablete Imunit 5PreveMax stimuluje slizničnú imunitu v ústnej dutine a krku. Tým dochádza k povzbudeniu imunitného systému už do 5 minút od užitia.

Preventívne užívanie: 1 tableta denne.
Akútne užívanie: 2 tablety denne. V prípade akútneho užívania sa odporúča prípravok začať užívať čo najskôr po prepuknutí problémov. Minimálna doba užívania by mala byť 7 dní, a to aj v prípade, že dôjde už skôr k ústupu problémov. Tableta sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť.


Tabulka výživových hodnot
Složení 1 tableta      DDD*
Extrakt chlorelly (nukleotidy) 5 mg není uvedena
Extrakt hlívy ústřičné (glukany) 50 mg není uvedena
1Vitamín C 28 mg 35 %
3Vitamín B6 1,7 mg 121 %
2Kyselina listová 240 µg 120 %
4Selen    30 µg 55 %

*doporučená denní dávka

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí! Neodporúča sa užívať v prípade precitlivelosti na niektorú obsiahnutú zložku. Súčasné užívanie s liekmi konzultujete s lekárom alebo lekárnikom

Zloženie: sladidlo: sorbitol, pomocné látky : mikrokyštalická celulóza; extrakt hlivy ústricovej (Pleurotus ostreatus), zpevňujúce látky: povidon; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; vitamin C (askorban sodný, kyselina askorbová); aróma: jahodová aróma; extrakt chlorelly; lubrikant: stearan horečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid); sladidlo: sukralóza;  látka: talek; kyselina listová, selén (seleničitan sodný pentahydrát).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Simply You Pharmaceuticals
Balenie: 30 tabliet
Kód:
M13064
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnky
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelých