ImunActiv 60+20tbl ZADARMO

ImunActiv 60+20tbl ZADARMO

S beta-glukánom (1,3/1,6 D) a vitamínom C. Vitamín C a Zinok podporujú fungovanie imunitného systému.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ImunActiv

Výživový doplnok

Vitamín C a Zinok podporujú fungovanie imunitného systému.

  • zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • vitamín C je dôležitou súčasťou obranyschopnosti organizmu
  • vitamín C pomáha podporovať imunitný systém organizmu

ImunActiv® obsahuje 4 látky: beta-glukán, vitamín C, zinok a bioflavonoidy. Zdrojom beta-glukánu pri príprave produktu ImunActiv® sú bunkové steny kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae. Zinok zabezpečuje správnu funkciu imunitného systému. Vitamín C je potrebný ako súčasť obranyschopnosti organizmu, podporuje imunitný systém a pomáha odstrániť únavu a slabosť. Bioflavonoidy sa vo veľkom množstve nachádzajú v niektorom ovocí, bylinkách a zelenine. Ich zdrojom v tomto produkte sú citrusové plody.

Čo je imunita?

Imunita je schopnosť organizmu odolávať mikrobiálnym patogénom, ktoré môžu byť škodlivé. Imunitu zabezpečuje imunitný systém. Hlavnou úlohou tohto systému je zneškodňovať vírusy, baktérie alebo dokonca odumreté či poškodené bunky v tele. Imunitný systém chráni organizmus pred vznikom ochorení, ktorých pôvodcami môžu byť vírusy, baktérie, plesne, parazity či alergie. Riziko bežného i závažného ochorenia sa zvyšuje  zníženou či narušenou funkciou imunitného systému.

Ako a kedy by sa mal produkt ImunActiv® užívať?

Obvykle by sa mali užiť 2 tablety denne, najlepšie pri jedle alebo po ňom, a mali by sa zapiť dostatočným množstvom tekutín. Najvhodnejšími obdobiami na užívanie ImunActivu® sú jeseň, zima a  jar, ale môže sa užívať aj dlhodobo po celý rok.

Na čo treba dávať pozor pri užívaní?

Tento prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Produkt sa môže užívať počas choroby, v prípade závažného zdravotného stavu sa o jeho použití  poraďte s lekárom.

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.  Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme,  pri teplote do 25 °C. Uchovávajte v pôvodnom neporušenom obale.

Zloženie

 

hmot./2tbl.

%ODD*

Beta-glukán

70%  beta-glukánu (1,3/1,6 D

337,0 mg

-

Bioflavonoidy

  50,0 mg

-

Vitamín C

100,0 mg

125

Zinok

  15,0 mg

150

*  % odporúčanej dennej dávky v 2 tabletách;   - nie je stanovené

Zloženie: protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearát horečnatý, talok), beta-glukán, kyselina L-askorbová, bioflavonoidy, citrát zinočnatý trihydrát, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), svetlicový koncentrát, triglyceridy, zvlhčovadlo (glycerín), farbivá (oxid titaničitý, oxid železitý, kyselina karmínová)

Dávkovanie

2 tablety denne, zapiť tekutinou

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Walmark
Balenie: 80 tabliet
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelých