IDELYN Beliema Pro-Sensitive Intim Gél 1x200 ml

IDELYN Beliema Pro-Sensitive Intim Gél 1x200 ml

Intímny gél pre denné použitie. ochrana pred podráždením

5,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
6,40 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Umývací gél určený na každodennú intímnu hygienu na citlivú pokožku.

Jemne umýva, upokojuje a pomáha hydratovať pokožku v intímnych partiách.

Vhodný pre ženy s citlivou pokožkou, pre mladé dievčatá, pre tehotné ženy.

Umývací gél bez parfumu a farbív.

Nanesie sa dostatočné množstvo umývacieho gélu na vlhkú pokožku a po umytí sa dobre opláchnie. Opakuje sa aplikácia v prípade pretrvávajúcich pocitov podráždenia alebo podľa potreby.

Upozornenie: Neužívať vnútorne! Nepoužívať u detí do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí! Používajte len na určený účel. Skladujte v suchu a tme, pri teplote 5–25 °C. Chráňte pred mrazom. Odporúča sa produkt spotrebovať do 6 mesiacov po otvorení. Pri zasiahnutí očí ihneď dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

Pokožka v intímnych partiách je jemná a niektoré ženy sú náchylnejšie k nepríjemným pocitom po použití niektorých kozmetických prípravkov. Beliema® Pro-Sensitive Intim umývací gél bol vytvorený tak, aby poskytol zodpovedajúcu intímnu hygienu na citlivú pokožku s tendenciou k podráždeniu, začervenaniu či vyrážke. Jemne umýva, upokojuje (alantoín) a pomáha hydratovať (pantenol a glycerín) intímne partie a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením vďaka svojmu jemnému zloženiu s optimálnym pH (obsahuje kyselinu mliečnu).
Kedy sa používa:
Vhodné na každodennú intímnu hygienu citlivej pokožky, hlavne ak potrebujete šetrnejšiu starostlivosť ako napríklad:
• pre ženy s citlivou pokožkou a tendenciou k podráždeniu po použití niektorých kozmetických prípravkov,
• pre mladé dievčatá,
• pre tehotné ženy,
• na už mierne podráždenú pokožku.

zloženie :

Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Glyceryl Oleate, Chlorhexidine Digluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Boric Acid, Lactic Acid, Tocopherol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Potassium Sorbate, allantoin,isopropylalkohol,EDTA, Panthenol

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.