MEDIC kúra s kyselinou hyaluronovou v ampulkách 7x2ml

MEDIC kúra s kyselinou hyaluronovou v ampulkách 7x2ml

7-dňová regeneračná kúra proti vráskam. Kyselina hyaluronová obsiahnutá v ampulkách má tieto výhody: nie je živočíšneho pôvodu, nie je potrebné robiť testy na pokožke, úplne sa vstrebáva, efekty pôsobenia sú okamžité a prirodzené.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Inovatívny prípravok s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej (0,3%) s protivráskovým a vypínajúcim účinkom, určený pre intenzívnu starostlivosť, zlepšenie pružnosti a zastavenie procesu starnutia pokožky.

Účinne zabraňuje tvorbe vrások, zlepšuje pružnosť a vzhľad pleti (pigmentácia), aktívne pôsobí proti nežiadúcemu pôsobeniu slnečného žiarenia. Cieľom 7 dennej kúry je odstránenie a zmenšenie vrások (najmä medzi obočím, okolo očí, uší, pier a nosa) ako aj korekcia kontúr tváre (zlepšuje hydratáciu a pevnosť pokožky tváre, krku, dekoltu, obočia, nosa, brady ale aj rúk a ďalších častí).

Kyselina hyaluronová viaže vodu, chráni pred vysúšaním, vyhladzuje a chráni vrchnú vrstvu pokožky. Nachádza se v organizme človeka ako prirodzená medzibunečná zložka. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá a pokožka stráca schopnosť viazania vody, čo môže byť bezprostrednou príčinou vzniku vrások.

Kyselina hyaluronová obsiahnutá v ampulách má tieto výhody:

· nie je živočíšneho pôvodu

· nie je potrebné robiť testy na pokožke

· úplne sa vstrebáva

· efekty pôsobenia sú okamžité a prirodzené

Prednosti kúry :

Kyselina hyaluronová použivaná na redukciu vrások je syntetickým prípravkom, preto zmenšuje riziko vzniku alergických reakcií a dodáva okamžitý efekt. Je ľahko aplikovateľná a nie je potrebné vykonávať kožné testy na alergické reakcie. Kúra dodá chýbajúcu dávku kyseliny hyaluronovej, ktorá navráti pleti správnu úroveň hydratácie tkanív pokožky, ktoré sú ničené emočnými prejavmi tváre ako aj starnutím.

Návod na použitie: Prelomením otvorte ampulu v najužšej časti. Ampula dodáva záruku zachovania plnej efektivity pôsobenia obsiahnutých prírodných zložiek. Prípravok nanášame na pripravenú, suchú pokožku tváre, krku, dekoltu, nie je potrebné vmasírovať. V priebehu niekoľkých minút nastupuje samočinné vstrebávanie prípravku do pokožky.

Doporučenie: Prípravok je vhodný pre všetky typy zrelej pleti, obzvlášť suchej, dehydratovanej, s príznakmi starnutia alebo poškodenej UV žiarením. Používanie prípravku nevyžaduje aplikáciu iných kozmetických výrobkov. Výrobok je možné používať aj ako podklad pod make up alebo pod krém na deň alebo noc. V priebehu prvého mesiaca odporúčame používať iba jeden týždeň. Kúru môžeme potom opakovať počas roka niekoľko krát v závisloti na potrebe bez vedľajších účinkov alebo pre lepší výsledok vždy jeden krát mesačne.

Zloženie: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl – 10 Laurate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Polyacrylate, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pierre René
Balenie: 7 ampuliek po 2ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaVrásky,starnutie a pevnosť pleti