Hubové quarteto s reishi 60cps

Hubové quarteto s reishi 60cps

Vhodné pri poklese fyzickej a psychickej aktivity, pre seniorov, športovcov a na podporu obranyschopnosti organizmu pri rekonvalescencii alebo po chemoterapii.

16,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Hubové Quarteto je 100 % hubový doplnok stravy, ktorý obsahuje lyofilizát (šetrne usušené huby mrazom s vyššou účinnosťou) zo 4 účinných húb – REISHI, SHII-TAKE, Hericium erinaceus a Hnojník obyčajný doplnených o bylinky Leuzeu (Rhaponticum carthamoides)  a Rozchodnicu (Rhodiola rosea).

Vhodný pri poklese fyzickej a psychickej aktivity, pre seniorov, športovcov a na podporu obranyschopnosti organizmu pri rekonvalescencii alebo po chemoterapii.

Je všeobecne známe, že niektoré huby sa pestujú ako potravina, väčšinou sa tiež vie, že nie sú len korením, ale majú aj svoju výživovú hodnotu. Menej známe však je, že mnohé huby majú priaznivý vplyv na ľudské zdravie a že sa mnohé z nich pestujú v ázijských krajinách práve pre tento blahodarný účinok.
Kombináciou 4 druhov húb shii-take, korálovec ježatý, hnojník obyčajný, reishi si môžete dodať životnú vitalitu.

Rozchodnica ružová pomáha podporovať potenciu, pomáha organizmu vyrovnať sa s emočným stresom a fyzickou námahou. Leuzea saflorová zvyšuje adaptibilitu organizmu v extrémnych a stresových situáciách, stimuluje duševné funkcie a povzbudzuje telo.

SHII-TAKE (Lentinula edodes)
obsahuje veľmi účinnú látku lentinan - betaglukán izolovaný z plodníc shii-take - ktorá sa hojne využíva ako výživový doplnok v ázijských krajinách.
KORÁLOVEC JEŽATÝ (Hericium erinaceus)
je jedna z účinných húb s kulinárskym využitím a patrí medzi lahôdky Orientu. Je to veľmi vzácna huba bohatá na polysacharidy a polypeptidy. Ďalej má vysoký obsah vlákniny, ktorú ľudský organizmus dokáže využiť na správne fungovanie zažívania.
HNOJNÍK OBYČAJNÝ (Coprinus comatus)
sa vyznačuje najmä vysokou výživovou hodnotou.
REISHI (Ganoderma lucidum)
pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

ROZCHODNICA RUŽOVÁ (Rhodiola rosea) pomáha podporovať potenciu, pomáha organizmu vyrovnať sa s emočným stresom a fyzickou námahou.

LEUZEA SAFLOROVÁ (Rhaponticum carthamoides) zvyšuje adaptibilitu organizmu v extrémnych a stresových situáciách, stimuluje duševné funkcie a povzbudzuje telo.

Nadštandardné technológie výroby – LYOFILIZÁCIA

Hubový prášok, ktorý obsahuje kapsula, je lyofilizát, t. j. získava sa lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, kde sa surovina najskôr zmrazí a cestou sublimácie sa odstrání ľad. Ľad sa mení priamo na vodné pary s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100 % prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú plne zachované vlastnosti čerstvej huby: chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky. Pri procese lyofilizácie sa v žiadnej etape výroby nepridávajú konzervačné látky ani enzýmy. Lyofilizáty sú nenahraditeľným jedlom kozmonautov.

Zloženie :
1 kapsula obsahuje 150 mg 100% čistého prášku štyroch sušených zdraviu prospešných húb bez prímesí: SHII-TAKE (Lentinula edodes), Koralovec ježovitý (Hericium erinaceus), Hnojník obyčajný (Coprimus comatus), REISHI (Ganoderma lucidum).
Obal kapsuly: celulóza.
Nutričné hodnoty (g/100g) :
Sušina 94,0,Popol 7,6, Tuk 1,6, Bielkoviny 27,1, Vláknina 36,1, Sacharidy 21,6,
Energetická hodnota (kJ/100g) 887,0
Gliadin (mg/100g sušiny) < 0,6
Aktívne látky : Enzýmy, Fenoly, Chitín, Lektíny, Polysacharidy, Proteíny, Steroly, Triterpény

Dávkovanie :
1 kapsula 2x denne pred jedlom.
Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody.
Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie :
    nie je vhodný pre deti do 3 rokov
    ukladajte mimo dosahu malých detí
    ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť
    nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu
    uchovávajte v suchu do 25 °C
    kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.