Hliva ustricovitá so šipkou + lactobacily 2x60cps

Hliva ustricovitá so šipkou + lactobacily 2x60cps

So šípkami a vitamínom C. Imunita - zažívanie.

21,22 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Hliva ustricovitá + lactobacily

so šípkami, vitamínom C a vysokým obsahom vlákniny

Prírodná podpora správneho fungovania organizmu a doplnenie potrebných látok. Vhodné užívať počas rekonvalescencie, na získanie vitality a energie, aj na bezlepkovú diétu a na správne zažívanie a zdravú črevnú mikroflóru.

Charakteristika

Odborníci už veľa rokov hovoria o obdivuhodných pozitívnych účinkoch hlivy ustricovitej. Táto výnimočná huba je bohatým zdrojom množstva prírodných látok. Preto nám radia, aby sme ju začlenili do nášho bežného jedálneho lístka, rovnako ako odporúčajú aj užívanie lactobacilov („priateľských“ živých baktérií).

Hliva ustricovitá s vysokým obsahom vlákniny, a najmä betaglukánov podporuje zvýšenie prospešnej mikroflóry v črevách a pôsobí ako tzv. prebiotikum – výživa pre priateľské živé baktérie. Kombináciou hlivy s laktobacilami a šípkami, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínu C, dôjde k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu. Tento silnejší účinok sa v prípade použitia hlivy ako zdroja prebiotík ešte prehlbuje vzhľadom na komplexnosť účinkov látok, ktoré táto huba obsahuje. Výsledkom dlhodobého užívania tejto originálnej kombinácie niekoľkých účinných zložiek je silnejšia podpora imunitného systému. Vďaka obsahu šípku priaznivo pôsobí na trávenie.

Použitie

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Terezia company
Balenie: 60+60 kapsúl
Kód:
M19603
ŠUKL kód:
EAN:
8594006896498
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaProbiotiká a prebiotikáStres a vyčerpanie
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelýchProbiotiká