Herbs of Bulgaria Seboregulačný šampón pre mužov Levanduľa 250ml

Herbs of Bulgaria Seboregulačný šampón pre mužov Levanduľa 250ml

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Sebo-Regulating Hair Shampoo for Men - Seboregulačný šampón na vlasy Levanduľa

Preukázateľne zjemňujúca formula na mastnú pokožku hlavy, ktorá vlasy účinne čistí, regeneruje a vyživuje. Obsahuje špeciálny seboregulačný aktívny komponent, ktorý má protizápalové a upokojujúce účinky. Hydrolyzované pšeničné proteíny vlasy hydratujú a chránia, obnovujú ich krásu, vitalitu a lesk

Spoločnosť BIOFRESH Ltd. Plovdiv uviedla v lete 2008 na trh novú kolekciu výrobkov pod názvom Herbs of Bulgaria – Byliny Bulharska.
Filozofia spoločnosti je jasná a moderná: Máme úplne nový prístup ku kozmetike! Všetky ingrediencie v našich kozmetických prípravkoch nie sú iba neškodlivé, ale aj liečivé! V sérii LEVANDUĽA sú použité suroviny novej generácie – čisto prírodné, bez parabénov, ropných produktov a syntetických farbív.

LEVANDUĽA
Účinky tejto nenápadnej rastliny s modrými kvietkami sú známe ešte z čias starých Grékov a Rimanov, ktorí ju požívali ako prísadu do svojich očistných kúpeľov. Pre svoje preukázateľne hojivé, antiseptické, upokojujúce a analgetické účinky sa čoraz viac používa v modernej kozmetike, využívajúcej silu prírodných produktov. Výťažok z levandule v špeciálnych kozmetických výrobkoch vyhládza akné, redukuje ekzémy či infekcie, v masážnych krémoch uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje únavu a reumatické bolesti. Levanduľová voda a levanduľový olej ako zložka kozmetických a farmakologických výrobkov majú takmer univerzálne použitie. Produkty, ktoré ho obsahujú, sú pleťou výborne tolerované a pri ich použití nedochádza k podráždeniu pokožky. Levanduľový olej zároveň tonizuje, vyvažuje a stimuluje jej obnovovacie procesy. Preto je v súčasnosti levanduľa v kozmetickom priemysle taká preferovaná.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kategórie: KozmetikaKozmetika pre mužovVlasová kozmetika
Trápi ma: