HERBADENT Homeo Zubná pasta 100ml

HERBADENT Homeo Zubná pasta 100ml

Bylinná zubná pasta bez fluóru a mentolu, obsahuje 7 liečivých bylín. Vhodná pri homeopatickej liečbe

Dostupnosť: Nedostupné
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie
 • gélová zubná pasta bez obsahu fluóru a bez mentolu - obsahuje klinicky overený extrém z unikátnej kombinácie siedmych liečivých bylín
 • stará sa o zuby, ďasná a celú ústnu dutinu
 • napomáha boju proti zápalu ďasien, krvácaniu a paradentóze
 • obsahuje len prírodné penidla bez zbytočných chemických prísad (bez SLS) odporúčané pri precitlivenosti alebo alergii na fluór, prípadne mentol
 • vhodná pri liečbe homeopatikami jemne sladkastá chuť ženšenu hodí sa aj pre starostlivosť o mliečny chrup u malých detí
 • vhodná aj pre onkologických pacientov
   

 

POPIS PRODUKTU

 

Bylinná zubná pasta s ženšenom HERBADENT ORIGINAL Homeo je prírodnou zubnou pastou bez obsahu fluóru a mentolu. Je preto vhodná na pravidelnú starostlivosť o ústnu dutinu pri precitlivenosti alebo pri alergických prejavoch na tieto zložky. Hodí sa aj pre starostlivosť o mliečny chrup u malých detí. Bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi na homeopatiu, možno ju preto užívať pri homeopatickej liečbe. Vhodná je aj pre onkologických pacientov.

 

Základ zubnej pasty HERBADENT ORIGINAL Homeo tvorí unikátny a klinicky testovaná receptúra, ktorá v sebe kombinuje výťažky zo siedmych liečivých bylín. Extrakt repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku dodáva paste jej liečivé účinky napomáhajúce v boji proti zápalu ďasien, krvácanie a paradentóze. Klinčekové a feniklové silice prepožičiavajú paste Herbadent jedinečnú vôňu a sviežosť. Ženšen vstrebávanie ústnou sliznicou účinne podporuje spevňovanie a sťahovanie ďasien a napomáha celkovej regenerácii dutiny ústnej.

 

Jemné abrazívne častice pasty pomáhajú mechanicky odstrániť bakteriálny zubný povlak.

 

Pasta neobsahuje zbytočné chemické prímesi, ako napríklad hojne používaný SLS (Sodium Lauryl Sulphate), ale iba penidla na prírodnej báze.

 

Pastu odporúčame používať v kombinácii s jemnými zubnými kefkami Herbadent. Nezabúdajte, že žiadna zubná pasta nemôže nahradiť význam mechanického čistenia zubov a ďasien pomocou zubnej kefky.

 

Pri liečbe homeopatikami sa odporúča mať pri podaní lieku čisté ústa, aby nebolo ovplyvnené vstrebávanie účinnej látky ústnou sliznicou. Je teda dôležité sa v čase podania vyhnúť silne aromatickým látkam, ktoré môžu znižovať účinnosť homeopatickej liečby.

 

Mentol je bežnou súčasťou mätovej silice, ktorá sa pridáva do väčšiny zubných pást. Má chladivý efekt a osviežuje dych, preto je v dentálnych prípravkoch tak rozšírená. Táto veľmi aromatická látka môže pri podávaní homeopatickej liečby ovplyvňovať jej vstrebávanie v ústnej dutine. Preto je dobré pri homeopatickej liečbe používať špeciálnu zubnú pastu, ktorá túto látku neobsahuje.

 

Ženšen vstrebávaný ústnou sliznicou účinne podporuje Spevňovanie a sťahovanie ďasien a napomáha celkovej regenerácii dutiny ústnej.

 

ZLOŽENIE

 

Glycerín, Hydrated Silica, aqua purificata, PEG-32, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla erecta Ext.), Sodium Sweetalmondamphoacetate, Sodium Benzoate, Hydroxyethylcellulose, Eugenia Caryophyllus Oil, Panax Ginseng Root Ext., Foeniculum vulgare Oil, Sodium saccharine.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.