GS Hliva Plus 60+30tbl ZADARMO

GS Hliva Plus 60+30tbl ZADARMO

S rakytníkom a echinaceou. Pre podporu imunity.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

GS Hliva Plus

Výživový doplnok

Čo je GS Hliva Plus?
Prípravok GS Hliva Plus obsahuje látky, ktoré prispievajú k posilneniu zdravia a imunity. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) 18:1, extrakt z koreňa echinacey, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového a navyše vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Hliva ustricová
Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) patrí medzi huby žijúce prevažne na kmeňoch stromov. Bola dobre známa a využívaná už v starovekej Číne a v Japonsku.
Koncentrácia extraktu 18:1 zaručuje až niekoľkokrát vyšší obsah účinných látok – beta-glukánov – v každej tablete než v sušenej hlive ustricovej. Extrakt obsiahnutý v prípravku GS Hliva Plus je získavaný z čerstvej hlivy ustricovej, pestovanej výhradne bez použitia chemických látok.

Echinacea purpurea
Echinacea purpurea je vytrvalá bylina, pôvodom zo Severnej Ameriky. Odpradávna ju používali ako tradičnú liečivú rastlinu severoamerické indiánske kmene. V 30. rokoch 20. storočia sa rastlina stala veľmi populárna aj v Európe. Získala si obľubu vďaka svojej schopnosti účinne podporiť imunitný systém pri zvýšenej záťaži organizmu.

Rakytník rešetliakový
Rakytník rešetliakový bol známy v Mongolsku, v niektorých oblastiach Číny a na Sibíri už v dávnej minulosti. Na Sibíri ho ľudia využívali pre jeho blahodarné účinky na zdravie. Rakytník bol v tamojších oblastiach nazývaný „sibírskym zázrakom“ alebo „citrónovníkom severu“.
V dnešnej dobe sa rakytník využíva pre svoju schopnosť podporovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu, správnu funkciu srdca, kože a tráviaceho systému.

Vitamín C
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, rovnako ako k normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy; pozitívne ovplyvňuje normálnu funkciu energetického metabolizmu a rovnako prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, ďasien, kože a zubov.

 

Imunitný systém
Prípravok GS Hliva Plus je určený pre podporu správnej funkcie imunitného systému, a to vďaka svojmu zloženiu: prirodzeným aktívnym látkam z echinacey, rakytníka a vitamínu C. Imunitný systém slúži k obrane organizmu pred cudzorodými látkami a mikroorganizmami, ktoré sa bežne vyskytujú v našom prostredí. Dôležitosť imunity narastá najmä v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže, v období častého výskytu infekčných ochorení a pri celkovom oslabení organizmu.

Výživová zložka

 V 1 tablete

% OVD 

 Hliva ustricová (extrakt z hlivy ustricovej 18:1 – 100 mg)

 1800 mg

 *

 Echinacea (extrakt z koreňa 4:1 – 50 mg)

 200 mg

 *

 Rakytník rešetliakový (extrakt z plodov 10:1 – 20 mg)

 200 mg

 *

 Vitamín C

 80 mg

 100

% OVD – percento odporúčanej dennej dávky pre dospelých na deň
* – OVD nebola stanovená

Zloženie:

Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylškrobu, sodná soľ karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulóza), hliva ustricová

– extrakt, kyselina askorbová, Echinacea purpurea – extrakt z koreňa, rakytník rešetliakový – extrakt z plodov, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), povlakové látky (hydroxypropylmethylcelulóza, polyethylenglykol). 

Odporúčané dávkovanie:
1 tableta denne.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uschovávajte mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 15–25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Údaje o hmotnosti a veľkosti balenia:
80+40 tabliet - 70,2 g

Výrobca:
So súhlasom:
Green Swan Pharmaceuticals Ltd., England

vyrába:
Green Swan Pharmaceuticals CR, a. s.
Pod Višňovkou 27
140 00 Praha 4-Krč
Česká republika

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Green-Swan Pharmaceuticals
Balenie: 90 tabliet
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelých