GS Brusnice MEGAFORTE so žihľavou 40+10cps

GS Brusnice MEGAFORTE so žihľavou 40+10cps

Silná dávka brusnicového extraktu so žihľavou navyše, stará sa o zdravie močových ciest, pomáha znižovať riziko vzniku infekcií močového ústrojenstva.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

GS Brusnice so žihľavou MEGAFORTE je výživový doplnok so silnou dávkou brusnicového extraktu so žihľavou navyše, stará sa o zdravie močových ciest, pomáha znižovať riziko vzniku infekcií močového ústrojenstva.
Prípravok vo zvlášť koncentrovanej forme spája tradičnú silu extraktu z brusníc s čistiacimi a upokojujúcimi vlastnosťami žihľavy, ktorá sa veľmi účinne stará o zdravie močových ciest. Kanadská brusnica (kľukva veľkoplodá – Oxycoccus macrocarpus) je bohatým zdrojom prírodných látok. Extrakt, ktorý prípravok využíva je navyše vo vynikajúcej farmaceutickej kvalite. Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) podporuje tvorbu moču, čo má veľký význam pre starostlivosť o močové cesty a odplavenie škodlivých mikroorganizmov z močových ciest.               

Zloženie:           
Brusnicový extrakt, želatínový obal (želatína, glycerol, čistená voda), extrakt z koreňa žihľavy, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý, karmín).  

Výživová zložka  v 1 kapsule
Extrakt z brusníc 
(zodpovedá 18000 mg plodov)
575 mg
Extrakt zo žihľavy (Urtica dioica)
(zodpovedá 100 mg sušeného koreňa)
25 mg

Odporúčané dávkovanie:          
1 kapsula denne 

Kapsuly sa užívajú najlepšie spolu s jedlom alebo po jedle, vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Počas užívania dbajte na dostatočný pitný režim. 

Upozornenia:
Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.Výživový doplnok GS Brusnice so žihľavou MEGAFORTE - silný extrakt z brusníc 575 mg obohatený o žihľavu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.