Grepavit kvapky 25ml

Grepavit kvapky 25ml

Prírodné antibiotikum, extrakt z jadierok grepfruitu, ktorý sa používa sa pri všetkých bakteriálnych a vírusových infekciách...

6,60 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Grepavit je prírodné antibiotikum, extrakt z jadierok grepfruitu, ktorý sa používa sa pri všetkých bakteriálnych a vírusových infekciách. Extrakt z grepu je len nedávno objavený prostriedok prírodnej medicíny, ktorý sa vyrába z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi). Praktický sa používa až od roku 1990. Objaveniu tohto lieku predchádzala náhoda. Amatérsky zahradník, pôvodne nukleárny fyzik pán Jakob Harich, si všimol, že grepové jadrá na jeho komposte nehnijú, a tak ho zaujímalo prečo. Zistil, že to spôsobené tým, že extrakt z grepových jadier obsahuje látky s antibiotickým účinkom. Za tento objav dostal mnohé ocenenia.

Vynikajúce prírodné antibiotikum pri všetkých prípadoch akútnych vírusových a bakteriálnych infekcií (chrípky, zápaly), neničí črevnú mikroflóru, organizmus ho veľmi dobre odbúrava (na rozdiel od bežných antibiotík).

Pomáha aj zdravému organizmu bojovať s bežnými nepriateľskými vírusmi, baktériami a plesňami (udáva sa, že likviduje cca 800 kmeňov baktérií a  vírusov a 100 kmeňov plesní).

Účinný proti nasledujúcim bežným baktériám: Salmonella typhi a Shigella dyzentérie (spôsobujú hnačkové črevné ochorenia), Escherichia coli a Klebsiella pneumoniae (spôsobujú infekcie močových ciest), Legionella pneumophila (spôsobuje infekčné ochorenie respiračného traktu), Clostridium tetani (spôsobuje tetanus).

Vynikajúci pri liečbe gynekologických infekcií, spôsobených kvasinkou Candida albicans.

Ničí spoľahlivo ako jeden z mála prostriedkov tzv. zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), ktorý spôsobuje ťažké niekdy aj smrteľné zápaly. 

Je užitočný ako podporný prostriedok aj pri HIV, AIDS. 

Vynikajúci na umývanie ovocia, zeleniny alebo mäsa, výborne dezinfikuje kuchynskú prístroje. 

Chráni zažívací trakt, pôsobí proti vzniku žalúdočných vredo,v pomáha pri ich liečbe (ničí baktériu Helicobacter pylori, ktorá je často prítomná v žalúdku).

Je vynikajúci aj ako prírodný konzervant. Je vhodný na ošetrenie tiež hygienicky nepreskúmanej vody (ocenia najmä cestovatelia pri spoznávaní cudzích zemí).

Dávkovasnie :

3-15 kvapiek do 100 ml vody. Maximálne 3x denne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.