gelitaspon na zastavenie krvácania

GELITA-SPON STANDARD GS-010 80x50x10mm 10ks

Zastavenie krvácania v stomatológii, chirurgii ORL, chirurgii hrudníka, cievnej chirurgii, ortopedickej chirurgii, neurochirurgii, všeobecnej chirurgii, urológii

 

28,88 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 14 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
7,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 GELITA-SPON STANDARD

Hemostatikum, na zastavenie krvácania. Želatinová hupka Gelitaspon Standard slúži ako vstrebateľné hemostatikum pre najrôznejšie použitia vyrobená zo 100% purifikovanej prasacej želatiny. Gelitaspon je nerozpustný vo vode a plne vstrebateľný. Porézna štruktúra umožňuje absorbovať objem krvi a tekutín o hmotnosti viac než 40 násobku vlastnej hmotnosti. Gelitaspon je sterilný a je určený len k jednorázovému použitiu.

Indikácie: lokálna hemostáza behom chirurgických zákrokov, zubná chirurgia, krvácanie v ORL, krvácanie pri rektálnych operáciách, operaciách v gynekológii a pri operácíiách hemoroidov. Kontraindikácie : precitlivelosť na prípravky z prasačích tkanív. Uzatváranie kožných rán (možné narušenie procesu hojenia rany).

Ako použiť Gelitaspon : možné použiť v suchom stave alebo navlhčiť sterilným fyziologickým roztokom. V suchom stave je možné Gelitaspon krájať na požadovanú veľkosť.

Pred použitím čítajte príbalový leták!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: gelitaspon
Balenie: 10ks
Kód:
MAG00229
ŠUKL kód: A39478
EAN:
4260293130044
Kategórie: Zdravotnícke potrebyIné zdravotnícke potrebyZdravotnícke pomôckyČistenie, dezinfikácia a ranyObväzy a náplasteDezinfikácia
Trápi ma: Rany, popáleninyKoža