• Akcia
FYTOFONTANA stem cells HYALURON 1+1 zadarmo
FYTOFONTANA stem cells HYALURON 1+1 zadarmo
FYTOFONTANA stem cells HYALURON 1+1 zadarmo

FYTOFONTANA stem cells HYALURON 1+1 zadarmo

Emulzia s kmeňovými bunkami s kyselinou hyaluronovou 30 ml + Dvojfázový odličovač očných partií s kmeňovými bunkami v darčekovom balení 125 ml

43,00 €
39,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 19 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Emulzia s kmeňovými bunkami s kyselinou hyaluronovou

mso-bidi-font-weight:bold">Prípravok svojimi výnimočnými účinnými látkami a pridanou kyselinou hyaluronovou účinne vyplňuje vrásky, chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej hebkosť a jemnosť.

mso-bidi-font-weight:bold">Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku kombinované účinné látky z kmeňových buniek s peptidmi s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy vyvíjajú svoj účinok podobne ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt mimických vrások. Používaním prípravku sa mimické vrásky vyhladzujú, odolnosť pleti sa zvyšuje a pokožka sa stáva pevnou, žiarivou a omladenou.

mso-bidi-font-weight:bold"> 

Dvojfázový odličovač očných partií s kmeňovými bunkami

mso-bidi-font-weight:bold">Vzhľadom na to, že pokožka očného okolia je veľmi jemná a citlivá, prvé známky starnutia sa prejavujú práve v tejto oblasti. Jemná a citlivá pokožka očného okolia si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očných partií na dokonalé odlíčenie obsahuje dve fázy. Vďaka inovatívnej formuly jemne a účinne čistí kontúry očného okolia a vzácnymi účinnými látkami ju ošetruje a obnovuje. Prípravok neobsahuje alkohol ani mydlo. Odstraňuje zbytky make-upu bez toho, aby očné okolie nadmerne vysušoval.

mso-bidi-font-weight:bold">Nakoľko sa na pokožke očného okolia veľmi skoro začínajú vytvárať vrásky, je potrebné klásť veľký dôraz na jemné a účinné odlíčenie očného okolia. Týmto sa zabráni vytváraniu nových vrások a strate pružnosti pokožky. Na zmiernenie mimických vrások, ktoré sa vytvárajú neustálym pohybom očí sú v prípravku skombinované účinné látky z kmeňových buniek a peptidmi s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt vrások očného okolia.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Herb-pharma
Balenie: 30 ml + 125 ml
Kód:
M23654
EAN:
Kategórie: KozmetikaBalíčkyPleťDarčekové balenia
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaVrásky,starnutie a pevnosť pleti