• Akcia
FYTOFONTANA stem cells DNA REVITAL 1+1 zadarmo
FYTOFONTANA stem cells DNA REVITAL 1+1 zadarmo
FYTOFONTANA stem cells DNA REVITAL 1+1 zadarmo

FYTOFONTANA stem cells DNA REVITAL 1+1 zadarmo

Sérum s kmeňovými bunkami na obnovu pokožky a revitalizáciu DNA + Čistiaci gél s kmeňovými bunkami proti mimickým vráskam v darčekovom balení.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Sérum s kmeňovými bunkami na obnovu pokožky a revitalizáciu DNA

mso-bidi-font-weight:bold">Sérum je revolučným spojením účinných látok kmeňových buniek na obnovenie pokožky, doplnená o účinné látky na báze peptidov s intenzívnym DNA regeneračným účinkom a účinkom proti vráskam. Prípravok poskytuje optimálnu ochranu proti príznakom starnutia pokožky. Použitie prípravku sa odporúča na ošetrenie unavenej a vonkajšími vplyvmi poškodenej pokožky.

mso-bidi-font-weight:bold">DNA-Revital chráni DNA pred poškodením na genetickej úrovni. Stupňuje regeneráciu DNA a tým výrazne oneskoruje začiatok procesu starnutia pokožky.

mso-bidi-font-weight:bold">Používaním prípravku sa mimické vrásky vyhladzujú, odolnosť pleti sa zvyšuje a pokožka sa stáva pevnou, žiarivou a omladenou. Na fibroblastových bunkách prevedené skúšky potvrdili, že štruktúra buniek pokožky sa vďaka DNA Revitalu omladla o 10 rokov.

 

Čistiaci gél s kmeňovými bunkami proti mimickým vráskam

mso-bidi-font-weight:bold">Prípravok účinne a šetrne čistí pokožku tváre od make-upu a každodenných nečistôt pričom veľký dôraz kladie na zníženie mimických vrások a na zachovanie pružnosti pokožky. Prípravok čistí pokožku bez toho, aby ju vysušoval.

mso-bidi-font-weight:bold">Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku kombinované účinné látky z kmeňových buniek s peptidmi s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy vyvíjajú svoj účinok podobne ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt mimických vrások. Kolagén a elastín sú látky zodpovedné za štruktúru a pružnosť pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie aktívne podporujú ich tvorbu a tým pomáhajú vyplňovať vrásky.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.