FLORAGYN vaginálne čapíky 6ks

FLORAGYN vaginálne čapíky 6ks

pomáhajú udržať prirodzenú rovnováhu vaginálnej flóry

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Probiotické vaginálne čapíky udržujú a regenerujú prirodzenú rovnováhu vaginálnej flóry, chránia pred infekciami a zápalmi, zachovávajú v pošve kyslú hodnotu pH (4,5). Obsahuú 6 rôznych kmeňov laktobacilov (L.bulgaricus, Lbiphilus, L.acidophilus, L.thermophilus, L.casei, Lplantarum) kyselinu mliečnu, extrakt z morských rias (Laminaria Ochroleuca), olej z obilných klíčkov a iné látky. Glyceridy z pšeničných klíčkov pomáhajú hojiť drobné ranky na vaginálnej sliznici. Floragyn® vaginálne čapíky sú vhodným doplnkom antimykotickej (Candida albicans) a antibiotickej liečby, odporúčajú sa po návšteve kúpalísk, bazénov a sauny, pri začínajúcom svrbení a výtoku.

Použitie: Vaginálne čapíky proti infekciám pomáhajú udržať prirodzenú rovnováhu vaginálnej flóry. Obnovujú fyziologick pH, upokojujú podráždenú sliznicu a pôsobia proti svrbeniu.

 

Dávkovanie: Floragyn® vaginálne čapíky sú vhodným doplnkom antimykotickej (Candida albicans) a antibiotickej liečby, odporúčajú sa po návšteve kúpalísk, bazénov a sauny, pri začínajúcom svrbení a výtoku.

 

Balenie: 6 kusov, 2g

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.