Fitoval udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200ml

Fitoval udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200ml

úľava od svrbenia vlasovej pokožky

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ÚČINNÉ LÁTKY:
Klimbazol, ichtyol, D-pantenol, výťažky z rozmarínu (Rosmarinus officinalis) a z arniky (Arnica montana).

VLASTNOSTI:
Unikátna kombinácia dvoch účinných látok, ktoré zabraňujú rastu kvasiniek a dvoch prírodných výťažkov. Klimbazol selektívne zabraňuje rastu kvasinky Pityrosporum ovale bez toho, aby zničil flóru zdravej pokožky. Jeho účinok proti kvasinkám ešte posilňuje ichtyol. Ide o prírodnú účinnú látku, ktorá dodatočne zabraňuje nadmernému deleniu buniek vlasovej pokožky a kontroluje vylučovanie kožného mazu. Rozmarín aj arnika zvyšujú prekrvenie vlasovej pokožky a navyše pôsobia upokojujúco.

 

VÝSLEDKY DERMATOLOGICKEJ ŠTÚDIE:
Viditeľné zmenšenie lupín až u 84% testovaných osôb a výrazné zmiernenie svrbenia vlasovej pokožky až u 75% testovaných osôb.* Zníženie vylučovania kožného mazu je ďalšou úľavou pre podráždenú vlasovú pokožku. Vlasy sú opäť lesklé.
* Zdroj: Dermatologické výskumné centrum v Nemecku

POUŽITIE:
Naneste na mokré vlasy a vmasírujte do vlasovej pokožky. Nechajte účinkovať 3 minúty a potom dôkladne umyte. Postup v prípade potreby zopakujte. Používajte minimálne 3 krát do týždňa, počas šiestich po sebe nasledujúcich týždňov. Na preventívne účely stačí používať jedenkrát za týždeň. (Pre kompletnú starostlivosť je k dispozícii aj Fitoval tonikum proti lupinám.) 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Krka
Balenie: 200 ml
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyLupiny