• Odporúčame
Fitoval udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200ml

Fitoval udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200ml

6,47 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ÚČINNÉ LÁTKY:
Klimbazol, ichtyol, D-pantenol, výťažky z rozmarínu (Rosmarinus officinalis) a z arniky (Arnica montana).

VLASTNOSTI:
Unikátna kombinácia dvoch účinných látok, ktoré zabraňujú rastu kvasiniek advoch prírodných výťažkov. Klimbazol selektívne zabraňuje rastu kvasinky Pityrosporum ovale bez toho, aby zničil flóru zdravej pokožky. Jeho účinok proti kvasinkám ešte posilňuje ichtyol. Ide o prírodnú účinnú látku, ktorá dodatočne zabraňuje nadmernému deleniu buniek vlasovej pokožky a kontroluje vylučovanie kožného mazu. Rozmarín aj arnika zvyšujú prekrvenie vlasovej pokožky a navyše pôsobia upokojujúco.

 

VÝSLEDKY DERMATOLOGICKEJ ŠTÚDIE:
Viditeľné zmenšenie lupín až u 84% testovaných osôb a výrazné zmiernenie svrbenia vlasovej pokožky až u 75% testovaných osôb.* Zníženie vylučovania kožného mazu je ďalšou úľavou pre podráždenú vlasovú pokožku. Vlasy sú opäť lesklé.
* Zdroj: Dermatologické výskumné centrum v Nemecku

POUŽITIE:
Naneste na mokré vlasy a vmasírujte do vlasovej pokožky. Nechajte účinkovať 3 minúty a potom dôkladne umyte. Postup v prípade potreby zopakujte. Používajte minimálne 3 krát do týždňa, počas šiestich po sebe nasledujúcich týždňov. Na preventívne účely stačí používať jedenkrát za týždeň. (Pre kompletnú starostlivosť je k dispozícii aj Fitoval tonikum proti lupinám.) 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Krka
Balenie: 200 ml
Kód:
M23770
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasy
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyLupiny