vlozky do obuvi pre stabilitu

Fit Therapy Posture vložky 34-41

Vložky sa odporúčajú na zlepšenie statickej a dynamickej rovnováhy počas akejkoľvek aktivity, ako prevencia pádov a nehôd/úrazov: 

  • založené na bioenergetickom princípe zlepšujúce rovnováhu a posturálnu stabilitu,
  • pozostávajú z polyuretánovej bázy a polyesterovej vrstvy s minerálmi (ako je titán),
  • s technológiou FIR, ktorá odráža ďaleké infračervené lúče tela,
  • zachovávajú si funkčnosť aj vlhké/mokré.
59,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 29 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
59,00 €
47,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AKO FUNGUJE FIT THERAPY POSTURE?

Upravte obidve vložky na veľkosť, akú potrebujete a vložte ich do topánok rovnako ako štandardné vložky.

Technológia FIT Therapy sa aktivuje okamžite, ako si obujete topánky: FIT Therapy Posture sa transformuje na to, čo možno najlepšie opísať ako zrkadlo, ktoré odráža bioenergiu produkovanú našim telom späť do hĺbky, a výsledkom je zlepšenie mikrocirkulácie, čo efektívne zlepšuje rovnováhu a držanie tela.

Strihaním sa upravia obe vložky na požadovanú veľkosť. Vložia sa do zvolenej obuvi rovnako ako normálne vložky. Vložky majú životnosť 180 dní efektívneho používania - pre ľudí s váhou nad 90 kg môže byť životnosť kratšia. Pokračujte v terapii, kým sa príznaky neupravia. Je možné vložky používať aj ako prevenciu proti opätovnému objaveniu sa príznakov.

 

AKO RÝCHLO ZAČNE FIT THERAPY POSTURE PÔSOBIŤ?

Prvé priaznivé účinky môžete začať pociťovať už po niekoľkých minútach nosenia vložiek.

 

Výrobok nie je sterilný a neobsahuje žiadnu formu lieku. Nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. Ak trpíte konkrétnymi problémami krvného obehu (spojených najmä s mikrocirkuláciou) alebo svalovými problémami, pred použitím sa obráťte na svojho lekára.
Nepoužívajte vložky, ak vykazujú známky opotrebenia alebo poškodenia.
V prípade ak sa objavia príznaky precitlivenosti na vložky, ako sú napr. svrbenie či začervenanie, okamžite vložky vyberte.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov pri používaní: Nikdy nepoužívajte na čistenie chemické prípravky. Nesušte v sušičke, nežehlite a nikdy nevystavujte vložky priamemu zdroju tepla. Je možné vložky prať najviac 6x na maximálne 40°C. 

Pri používaní vložiek sa odporúča nosiť ponožky alebo podobný odev. Vložky sa nesmú používať, ak máte na chodidlách rany, poranenú alebo začervenanú pokožku. Vložky nie sú sterilné a neobsahujú lieky. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Ak trpíte konkrétnymi problémami krvného obehu (spojených najmä s mikrocirkuláciou) alebo svalovými problémami, pred použitím výrobku sa obráťte na svojho lekára. Nepoužívajte vložky, ak vykazujú známky opotrebovania alebo poškodenia. Ak sa objaví akákoľvek reakcia na vložky, napríklad svrbenie alebo začervenanie, okamžite ich odstráňte.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: ZENTYA
Balenie: 1pár
Kód:
A012827
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Bolesť kĺbov a chrbtice
Trápi ma: Bolesť nervov