• Akcia
Eucerin Sun  Pigment Control emulzia na tvár SPF 50+ svetlá

Eucerin Sun Pigment Control emulzia na tvár SPF 50+ svetlá

Špičkový prípravok na opaľovanie na tvár pre všetky typy pleti, ktorý bráni hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia a pomocou farebných pigmentov zjednocuje tón pleti.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Eucerin Sun  Pigment Control emulzia na tvár SPF 50+ svetlá

 Veľmi vysoká UVA/UVB ochrana pre pleť tváre

 Účinne redukuje tmavé škvrny a pomáha predchádzať ich opätovnému vzniku

 S farebnými pigmentmi pre krycí efekt

Špičkový prípravok na opaľovanie na tvár pre všetky typy pleti, ktorý bráni hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia a pomocou farebných pigmentov zjednocuje tón pleti.

Inovatívna slnečná ochrana Eucerin s technológiou Advanced Spectral Technology kombinuje UVA/AVB filtre pre vysokú mieru UV ochrany a antioxidant licochalcon A neutralizujúce voľné radikály vyvolané UV žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom. 

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu pri pravidelnom používaní. Obsahuje farebné pigmenty pre duálny efekt: okamžite zjednocujú pleť a poskytujú dodatočnú ochranu pred hyperpigmentáciou spôsobenú vysokoenergetickým viditeľným svetlom

Nielen UV žiarenie môže poškodzovať našu pokožku. Vysokoenergetické viditeľné (HEVIS) svetlo generuje voľné radikály, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti a vyvolávajú poruchy pigmentácie, ako sú slnečné škvrny. Eucerin Emulzia na opaľovanie Pigment Control SPF 50+ svetlá obsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ktorá chráni pleť nielen pred UV žiarením, ale aj pred negatívnymi účinkami HEVIS svetla. Zloženie podporuje vlastný mechanizmus pleti pre obnovu DNA a poskytuje účinnú prevenciu a redukciu tmavých škvŕn.

Technológia Advanced Spectral Technology 
Špičkové širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 v kombinácii s licochalconom A neutralizujú voľné radikály spôsobené UVA žiarením a HEVIS svetlom. 

Farebné pigmenty majú duálny účinok, poskytujú ochranu a napomáhajú docieliť zjednotený, rovnomerný tón pleti: 

  • Okamžité zakrytie nedokonalostí pleti 
  • Poskytujú dodatočnú ochranu pred hyperpigmentáciou zapríčinenú vysokoenergetickým viditeľným svetlom 

Ochrana DNA 
Inovatívne zloženie Pigment Control obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú, ktorá podporuje vlastný mechanizmus pokožky pre obnovu DNA. 

Thiamidol 
Táto jedinečná patentovaná zložka pôsobí na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické a dermatologické testy preukázali, že postupom času zmierňuje tmavé škvrny a pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu. 

1 Zodpovedajú prísnym štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením asociáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia, ako je požadované podľa EU noriem.

Aqua, Alcohol Denat, CI 77891, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate-Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Cocoglycerides, Copernicia Cerifera Cera, Glycerin, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glycyrrhetinic Acid, Tocopheryl Acetate, Silica, Carrageenan, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Arachidic Acid, Myristic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Carbomer, Sodium Stearoyl Glutamate,

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.