Eucerin Aquaporin Active hydratačný krém pre normálnu a zmiešanú pleť 50ml

Eucerin Aquaporin Active hydratačný krém pre normálnu a zmiešanú pleť 50ml

Intenzívna hydratácia: zvýšená hydratácia 24 hodín po prvej aplikácii. Lepší stav hydratácie pri pravidelnom používaní , dlhotrvajúca hydratácia , potvrdená dobrá kožná znášanlivosť

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

 

 

 

 

 

 

 

Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE pre normálnu a zmiešanú pleť je osviežujúci pleťový krém, ktorý prináša intenzívnu, okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. 

Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. A pre zaistenie správnej hydratácie pleti nie je dôležité len množstvo vody, ale tiež to, ako efektívne je v pokožke distribuovaná. Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE podporuje vlastnú prirodzenú hydratačnú sieť pleti tak, aby mala všetku hydratáciu, ktorú potrebuje.

Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE bol inšpirovaný objavom aquaporínov, ktorý získal Nobelovu cenu. Aquaporíny sú kanáliky, ktoré zaisťujú distribúciu vody medzi kožnými bunkami. Zloženie obsahuje glucoglycerol, ktorý má schopnosť stimulovať tvorbu aquaporínov, a tak skvalitňuje hydratáciu pleti.  
  

Hydratačný krém Eucerin Aquaporin ACTIVE s ľahkou textúrou je vhodný pre normálnu a zmiešanú pleť, vrátane citlivej, a vďaka svojmu rýchlo sa vstrebávajúcemu zloženiu predstavuje ideálny základ pod mejkap. Pleť  získa žiarivý a zdravý vzhľad, bude na dotyk jemná, vláčna a svieža.

KLINICKÉ ŠTÚDIE

Viac než 750 dobrovoľníkov bolo zapojených do objektívnych vedeckých štúdií, ktoré overovali účinnosť radu Eucerin AQUAporin ACTIVE. Jedna z nich bola štúdia hydratácie na 65 ženách, z ktorých 50 % malo citlivú pleť. Výsledky boli analyzované dermatológmi a tiež hodnotené samotnými ženami.

 

 

 

 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.