eucerin rozjasnujuce serum

Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum 30 ml

Rozjasňujúce sérum vyvinuté pre dokonalú žiarivosť pleti na základe medicínskeho prístupu k starostlivosti o pleť využíva patentovanú* účinnú látku značky Eucerin – thiamidol. 

39,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 19 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
40,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum

Rozjasňujúce sérum vhodné na pleť s pigmentovými škvrnami. Vhodné pre všetky typy pleti. Využíva patentovanú účinnú látku Thiamidol, kyselinu hyalurónovú, glycerín a Crystal Technology.

  • Thiamidol redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu priamo v mieste ich vzniku znížením tvorby melanínu pri pravidelnom používaní.
  • Kyselina hyalurónová a glycerín spoločne zaisťujú hladší a vláčnejší vzhľad, vypĺňajú pleť vďaka intenzívnej hydratácii pre jej väčšiu žiarivosť.
  • Ultraľahká konzistencia vďaka technológii Crystal Technology je vhodná pre všetky typy pleti a je možné ju začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť.
  • Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva na pleti hladký pocit.

 

Spôsob použitia

Aplikuje sa denne ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, je možné používať samostatne alebo pred denným/nočným krémom.

Upozornenie: Počas jedného dňa použite maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol. Vyhnite sa kontaktu s očami. Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Eucerin - Beiersdorf
Balenie: 30ml
Kód:
MAG01373
ŠUKL kód:
EAN:
4005800302718
Kategórie: Pleťová kozmetikaPigmentové škvrnyVrásky a starnúca pleť
Trápi ma: Pigmentové škvrny