Esprico 60cps

Esprico 60cps

Výživový doplnok pre lekárske účely (bilančná diéta) určený k diétnemu postupu pri poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, ktoré sú sprevádzané poruchami koncentrácie a učenia.Od 3 rokov veku.

19,09 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Esprico 60cps

Esprico je výživový doplnok pre lekárske účely (bilančná diéta) určený k dietnemu postupu pri poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, ktoré sú sprevádzané  poruchami koncentrácie a učenia. ESPRICO® bolo vyvinuté na základe súčasných vedeckých poznatkov o stravovacích potrebách detí od 3 rokov s AD(H)D, s poruchami nedostatku pozornosti/hyperaktivity, ktoré sú sprevádzané  poruchami koncentrácie a učenia.

Jednoduché použitie : ESPRICO ®sú žuvacie kapsule s príjemnou ovocnou chuťou : kapsule sa prehltnú alebo žuvajú, prípadne je možné otvoriť kapsulu, vytlačiť jej obsah a ten zmiešať s jedlom (např.džús, jogurt). ESPRICO ® je vhodné užívať behom jedla alebo po ňom.

Viditeľné výsledky : ESPRICO ® má dokázateľný účinok na pozornosť a koncentráciu už po 2–4 týždňoch užívania.

Zloženie :
ESPRICO® obsahuje čistý olej z morských rýb a prírodný, rastlinný olej z pupalky. Tieto oleje obsahujú esenciálne Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Magnezium a zinok vhodne doplňujú zloženie Chutné kapsule ESPRICO® každý deň zaručia potrebné množstvo živín pre vaše dieťa.
ESPRICO® neobsahuje lepok, laktózu, glutamát a ftaláty. Neobsahuje žiadne konzervačné prostriedky a dochuťovadlá. U všetkých olejov sa prísne sleduje výskyt ťažkých kovov a iných škodlivých látok. ESPRICO® kapsule s ovocnou príchuťou.

Návod na použitie :
Pre deti od 5 rokov : 2 kapsule behom jedla alebo po jedle každé ráno a večer.
Pre deti od 3 rokov : 1 kapsula behom jedla alebo po jedle každé ráno a večer.
Žuvacie kapsule sa prehĺtajú alebo žuvajú s malým množstvom tekutiny. Obsah kapsule je možné aj vytlačiť na lyžičku alebo zamiešať do jedla.

Tolerancia : ESPRICO ® je veľmi dobre znášané.
Upozornenie : ESPRICO by sa nemalo užívať pri alergii na niektorú zo zložiek, ako napr.na ryby, pupalku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.