Enzymax V 60kps

Enzymax V 60kps

Výživový doplnok. Unikátna kombinácia enzýmov + extrakty z grepových semien a Marigold prispieva k zachovaniu zdravých slizníc vďaka obsahu vitamínov B2 a B3.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Svrbenie, zápach a výtok? To všetko vás môže trápiť pri vaginálnej mykóze. Ak sa jej chcete čo najrýchlejšie zbaviť, mali by ste začať užívať tiež fungálne enzýmy. Práve tie sú obsiahnuté v novinke Enzyamx V, ktorý je špeciálne vyvinutý pre ženy trpiace opakovanými vaginálnymi mykózami. Podporte vaše intímne zdravie vďaka Enzymaxu V!

Prečo užívať Enzymax V:

- Dávkovanie: len 2 kapsule denne

- Zníži alebo zamedzí výskyt opakovaných vaginálnych mykóz

- Obsahuje fungálne enzýmy - vhodné aj pre vegánov a vegetariánov

 

Enzymax V je kombinovaným enzymatickým prípravkom, ktorý využíva najmodernejšie technológie získavania enzýmov. Základom zloženia je obsah fungálnych proteolytických enzýmov. Tieto enzýmy sa získavajú fermentačnou technológiou, ktorej výsledkom sú enzýmy vysoko odolné voči žalúdočným kyselinám. Prípravok Enzymax V je navyše doplnený aj o preverený extrakt z grapefruitových semien. Účinné zložky z grapefruitových semien pomáhajú udržať mikrobiologickú rovnováhu v organizme. Marigold (nechtík lekársky) obsahuje polysacharidy, triterpenové flavonoidy a saponíny, ktoré pomáhajú pri hojení kože a slizníc. Obsiahnuté vitamíny B2 a B3 taktiež prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky. Enzymax V neobsahuje látky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

 

Denná dávka obsahuje:

hmot./

1 kps.

hmot./

2 kps.

% DRHP/RVH*

Proteázy (enzýmy)

100 mg / 37.500 HUT

200 mg / 75.000 HUT

-

Grepové semená

extrakt 45 %

100 mg

200 mg

-

Hesperidín

100 mg

200 mg

-

Marigold kvet  extrakt 10:1

20 mg

40 mg

-

Vitamín B2

1,4 mg

2,8 mg

200

Vitamín B3

16 mg

32 mg

200

* % denní referenčnej výživovej hodnoty v  2 kps.; 

 - nie je stanovené

 

Zloženie: fungálne proteázy, extr. grapefruitové semená, hesperidín, plnidlo (mikrokryštalická celulóza), extr. nechtík lekársky, nikotínamid, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), riboflavín, kapsula (HPMC, farbivo oxid titaničitý)

Dávkovanie: 2 kapsuly denne, najlepšie 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy minimálne 30 min. pred jedlom, prípadne 2 kapsuly ráno pred prvým jedlom. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (aspoň ⅓ l).

Upozornenie:  Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Prípravok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.  Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ºC. 

Distribútor: Salutem Pharma s.r.o., Nádražní 1088, 738 01 Frýdek-Místek, Česká republika

Obsah: 60 kapsúl

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.