Energyman pre zdravie muža 60tbl

Energyman pre zdravie muža 60tbl

Výťažok Tribulus terrestris priaznivo vplýva na potenciu muža.

20,40 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

kotvičník pozemný 250 mg
(čistý extrakt z ananásového plodu, štandardizovaný komplex proteáz)
 

 • zvýšenie mužnosti a vitality
 • zlepšenie sexuálnych funkcií
 • pozitívne ovplyvnenie porúch tvorby spermií

Zloženie: Tribulus terrestris 250 mg

Je štandardizovaný výťažok z rastliny Tribulus terrestris (kotvičník pozemný), obsahujúci minimálne 40 % furostanolov v 1 tablete.
Furostanoly zvyšujú prirodzeným spôsobom hladinu testosterónu v organizme.

Mechanizmus účinku:
Extrakt z rastliny Tribulus terrestris pôsobí ako nehormonálny, rastlinný biostimulátor. Stimuluje sekréciu luteinizačného hormónu, ktorý dokáže prirodzeným spôsobom zvýšiť až o 30% hladinu testosterónu v organizme.

Čo je andropauza?
S pribúdajúcimi rokmi dochádza u mužov k znižovaniu hladiny testosterónu v organizme. Tak, ako majú ženy následkom poklesu ženských hormónov menopauzu, podobne dochádza u mužov k tzv.andropauze.
Príznaky andropauzy:
Pocity podráždenosti a mrzutosti, zvýšená únava, úbytok energie a vitality, pokles svalovej hmoty. Poruchy erekcie: problémy s dosiahnutím erekcie, kratšia doba erekcie. Zníženie libida, pocitu radosti a uspokojenia zo sexuálneho života. S poklesom hladiny testosterónu sa u mužov zvyšuje aj riziko osteoporózy.


Indikácia:

 • Tradičné užívanie ako podpora zvýšenia mužnosti, vitality, životnej sily u mužov a aktívnych športovcov a pri rekonvalescencii;
 • zlepšenie sexuálnych funkcií - zvyšuje sa schopnosť erekcie, predlžuje sa doba jej trvania, stimuluje sa sexuálna aktivita, zlepšuje a vracia sa libido;
 • poruchy spermatogenézy (tvorba spermií) - zvyšuje počet a pohyblivosť spermií.


Užívanie: (na 80 kg telesnej hmotnosti)

 • Na zvýšenie vitality, životnej sily a na podporu svalovej hmoty sa užíva 1x1tableta denne, vždy s jedlom.
 • Na zväčšenie sexuálnej aktivity a zlepšenie sexuálnych funkcií a na zvýšenie libida sa užíva 1 tbl.3 x denne vždy s jedlom. Efekt nastupuje najneskôr do piatich až siedmych týždňov. Po zlepšení a stabilizácii stavu užívanie prerušiť. Kúru možno opakovať pri zhoršovaní sexuálnych funkcií, celkovo sa odporúčajú dve kúry za rok (po liečbe je zvýšená hladina luteinizačného hormónu, ktorá sa postupne znižuje).
 • Pri liečbe poruchy tvorby spermií, na zvýšenie počtu a pohyblivosti spermií, sa užíva počas 90 dní 1 tbl. 3 x denne. Potom je sa odporúča vykonať kontrolný spermiogram. Liečbu je možné s odstupom času opakovať.

Upozornenie: Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Pri vážnom ochorení prostaty pred užívaním konzultujte s urológom.
Swiss Energyman pomáha vrátiť organizmu potrebnú silu a vitalitu. Je to bezpečný a efektívny prírodný prípravok bez vedľajších účinkov, ktorý pomáha odstraňovať negatívne príznaky andropauzy.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Swiss Herbal Remedies
Balenie: 60 tabliet
Kód:
M12432
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyVitamíny pre mužov
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuMočové a pohlavné orgányLibido, potencia