• Novinka
Emofix hemostatická ochranná masť do nosa 1x30 g

Emofix hemostatická ochranná masť do nosa 1x30 g

Hemostatická ochranná masť, ktorá sa používa na predchádzanie opakovaného krvácania pri niektorých kožných a sliznicových krvácavých stavoch, ako je traumatické alebo esenciálne krvácanie z nosa, krvácanie z ďasien a podobne.

6,77 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Zdravotnícky prostriedok s mechanickým účinkom používaný na prevenciu opakovaného krvácania u niektorých kožných a mukóznych hemoragických stavov, ako traumatická alebo bežná epistaxa (krvácanie z nosa), krvácanie ďasien, a pod. Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo prípravku tak, aby úplne zakrylo postihnuté miesto. V prípade použitia v nose je doporučené aplikovať prípravok za pomoci priloženého aplikátora.

Zloženie: Nasýtené mastné kyseliny (zmes), extrakt kvasinkového proteínu (rastlinný kolagén), fosfatidylcholín, tokoferol acetát, včelí vosk, sójový olej, stearylalkohol, vápnik, draslík, chlorid horečnatý, glycerol monostearát, metyl a propyl p-hydroxybenzoan, BHT.

Upozornenie: Starostlivo si prečítajte príbalový leták. Skladujte pri teplote 18 ° až 25 ° C mimo dosahu detí. Balenie: 30 g hemostatickej masti s aplikátorom.

Zdravotnícky prostriedok triedy III. Neužívajte vnútorne a po dátume uvedenom na obale. Emofix je zdravotnícky prostriedok s mechanickým účinkom používaný na prevenciu opakovaného krvácania u niektorých kožných a mukóznych hemoragických stavov, ako traumatická alebo bežná epistaxa (krvácanie z nosa), krvácanie ďasien, a pod. EMOFIX – hemostatická masť je vhodná: na nosovú sliznicu na ďasná na koži aj pre deti bez vekového obmedzenia

 

Aplikujte dostatočné množstvo prípravku tak, aby ste ňou pokryli postihnuté miesto.

V prípade použitia do nosa sa odporúča aplikovať prípravok pomocou priloženého aplikátora.

Skladujte vždy mimo dosahu detí, v suchu a v tme, pri teplote do 28 °C.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DMG Italia
Balenie: 30g
Kód:
MAG00151
ŠUKL kód:
EAN:
8594071090166
Kategórie: Zdravotnícke pomôckyZdravotnícke potrebyObväzy a náplasteČistenie, dezinfikácia a rany
Trápi ma: Rany, popáleniny