Echinacea AKUT zázvor 15tbl

Echinacea AKUT zázvor 15tbl

K rýchlej a účinnej podpore imunity, pri celkovom oslabení organizmu, pri zvýšenom výskyte infekčných ochorení, pri zvýšenej záťaži, pri únave a vyčerpaní.

2,99 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Echinacea AKUT zázvor od Green Swan Pharmaceuticals je výživový doplnok s obsahom echinacey, zázvoru, vitaminu C a zinku k rýchlej a účinnej podpore imunity, pri celkovom oslabení organizmu, pri zvýšenom výskyte infekčných ochorení, pri zvýšenej záťaži, pri únave a vyčerpaní. Bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Extrakt z koreňa echinacey. Navyše obsahuje vitamín C a zinok, ktoré sú nevyhnutné pre činnosť imunitného systému, a tak dopĺňajú účinok echinacey v podpore obranyschopnosti organizmu.

Vitamín C podporuje imunitný systém. Je tiež dôležitým antioxidantom – potláča tvorbu tzv. voľných radikálov, ktoré poškodzujú organizmus, ak sú v nadmernom množstve. Zinok – je prvok nevyhnutný pre správne fungovanie organizmu. Má rad biologických funkcií a hrá veľmi dôležitú úlohu vo fungovaní imunitného systému.

Zloženie :

Echinacea sp. (echinacea) 500mg, glukonát/glukonan zinočnatý (zinok) 10mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 160mg, Zingiber officinale (ďumbier, zázvor) 250mg

Dávkovanie :

1 tableta denne 

Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie. 

Pre krátkodobé užívanie.

Upozornenie: 

Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

Skladovať mimo dosah detí.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.