• Odporúčame
Ducray Kertyol P.S.O. keratoredukčný šampón 200ml

Ducray Kertyol P.S.O. keratoredukčný šampón 200ml

Šampón redukujúci vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek (lupienka, chronické lupy, najobtiažnejšie štádiá lupín).

13,77 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Šampón redukujúci vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek (lupienka, chronické lupy, najobtiažnejšie štádiá lupín). DUCRAY Kertyol P.S.O. šampón je určený všetkým, ktorí majú vážne problémy s nadmernou tvorbou lupín a podráždením vlasovej pokožky. Účinná látka Kertyol výrazne ovplyvňuje deskvamáciu (olupovanie) vrchnej vrstvy kože, je bezpečná a účinná. Vysoký obsah kyseliny salicylovej zaisťuje dokonalé olupovanie šupín, ale i celých kožných povlakov. Thiosalicylát zinku podporuje pôsobenie kyseliny salicylovej, účinkuje proti mikroorganizmom a zmierňuje svrbenie. Šampón môže byť používaný ako jediný prípravok, ale i v kombinácii s liekmi predpísanými dermatológom.

Naneste šampón na vlasy, jemne premasírujte vlasovú pokožku a opláchnite. Aplikáciu ihneď opakujte, doplňte miernou masážou vlasovej pokožky a nechajte pôsobiť 3 minúty. Potom veľmi dobre opláchnite. Je odporúčané opakovať túto procedúru 2x týždenne po dobu 6 týždňov

Upozornenie: šampón je určený len dospelým. O používaní Kertyolu P.S.O. informujte svojho lekára. Snažte sa vyhnúť kontaktu prípravku s očami; v opačnom prípade oči okamžite vypláchnite čistou vodou.

Účinné látky: síra+kyselina salicylová+Kertyol

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DUCRAY
Balenie: 200ml
Kód:
M11096
ŠUKL kód:
EAN:
3282770205886
Kategórie: KozmetikaVlasyPsoriáza a seboreaLupiny
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaVlasyLupiny