Ducray Roztok pri vypadávaní vlasov 60 ml+šampón Anaphase+ 200ml

Reakčné vypadávanie vlasov po pôrode, pri strese a únave. Podporuje vlasový rast, zabraňuje vypadávaniu vlasov. Kreatín + tetrapeptid + vitamíny B5, B6, B8. Bez parabénov. Testované pod dermatologickým dohľadom.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Creastim roztok s vysokým obsahom kreatínu, tetrapeptidu a vitamínov ponúka optimálne riešenie pri reakčnom vypadávaní vlasov - vyskytuje sa zvyčajne u žien, je vyvolané z rôznych príčin napr. stres, obdobie po pôrode, zmena ročného obdobia, nežiadúce účinky liekov alebo emocionálna záťaž..

 Kombinácia aktívnych látok urýchľuje rastovú fázu, a to posilnením delenia buniek na úrovni vlasového korienka, dodaním potrebnej energie a stimuláciou hlavných faktorov podieľajúcich sa na rastovej fáze a krvnom zásobení vlasovej pokožky. Týmto spôsobom sú vlasy posilnené, získajú na hustote a prispieva sa k zastaveniu ich vypadávania. Vďaka ľahkej textúre sa roztok optimálne nanáša a nemastí vlasy. Po prvých niekoľkých aplikáciách sú vlasy silnejšie, plné vitality a získavajú na objeme.

Vďaka zloženiu s veľmi vysokou toleranciou je roztok vhodný aj pre tú najcitlivejšiu vlasovú pokožku.

Dávkovanie a spôsob užívania

Aplikujte 10 stlačení trikrát týždenne na suchú vlasovú pokožku. Následne podporte vstrebávanie krátkou masážou. Neoplachuje sa. Vlasy si neumývajte aspoň dve hodiny po aplikácii. Odporúčaná doba aplikácie je minimálne dva mesiace. Jedno balenie vystačí na celú dvojmesačnú kúru.

Upozornenie: Nepoužívajte u detí a dospievajúcich. Zamedzte styku s očami. Nevdychujte. Používajte na dobre vetraných miestach. Neprehĺtajte. Na vonkajšie použitie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DUCRAY
Balenie:
Kategórie: Vlasová kozmetikaProti vypadávaniu vlasov
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyVypadávanie vlasov