• Akcia
kertyol sampon

Ducray Kertyol P.S.O. keratoredukčný šampón 2x200ml

25,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 12 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Ducray Kertyol P.S.O. keratoredukčný šampón 2x200ml

 

Šampón redukujúci vrchnú vrstvu odumretých kožných buniek (lupienka, chronické lupy, najobtiažnejšie štádiá lupín). DUCRAY Kertyol P.S.O. šampón je určený všetkým, ktorí majú vážne problémy s nadmernou tvorbou lupín a podráždením vlasovej pokožky. Účinná látka Kertyol výrazne ovplyvňuje deskvamáciu (olupovanie) vrchnej vrstvy kože, je bezpečná a účinná. Vysoký obsah kyseliny salicylovej zaisťuje dokonalé olupovanie šupín, ale i celých kožných povlakov. Thiosalicylát zinku podporuje pôsobenie kyseliny salicylovej, účinkuje proti mikroorganizmom a zmierňuje svrbenie. Šampón môže byť používaný ako jediný prípravok, ale i v kombinácii s liekmi predpísanými dermatológom.

Naneste šampón na vlasy, jemne premasírujte vlasovú pokožku a opláchnite. Aplikáciu ihneď opakujte, doplňte miernou masážou vlasovej pokožky a nechajte pôsobiť 3 minúty. Potom veľmi dobre opláchnite. Je odporúčané opakovať túto procedúru 2x týždenne po dobu 6 týždňov

Upozornenie: šampón je určený len dospelým. O používaní Kertyolu P.S.O. informujte svojho lekára. Snažte sa vyhnúť kontaktu prípravku s očami; v opačnom prípade oči okamžite vypláchnite čistou vodou.

Účinné látky: síra+kyselina salicylová+Ichtyol

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DUCRAY
Balenie: 2x200ml
Kód:
M1882
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyLupiny