• Odporúčame
  • Z reklamy
DR.THEISS SCHWEDENBITTER KVAPKY s dávkovačom 50 ml

DR.THEISS SCHWEDENBITTER KVAPKY s dávkovačom 50 ml

Výživový doplnok Dr.Theiss Schwedenbitter KVAPKY obsahujú hodnotné rastlinné extrakty, ktoré podporujú trávenie a prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy.
 

8,22 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

DR.THEISS SCHWEDENBITTER KVAPKY s dávkovačom 50 ml - Švédske kvapky

Pre zdravé a vyvážené trávenie sú horčiny zmysluplným doplnkom. Dr.Theiss Schwedenbitter kvapky obsahujú hodnotné extrakty, ktoré podporujú trávenie a prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy.

UPOZORNENIE:

Prípravok je určený pre dospelých, nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka (3 - 4 krát denne 20 kvapiek nechať rozplynúť na jazyku) sa nesmie presiahnuť. 

ÚČINNÉ LÁTKY:

Artičoka pravá, púpava lekárska, archangelika lekárska, ďumbier lekársky, rumanček pravý, horec žltý atď.

ZLOŽENIE:

Voda, etanol*, list artičoky pravej (Cynara scolymus), suchý extrakt z listu rebríčka obyčajného (Achillea millefolium), suchý extrakt z listu púpavy lekárskej (Taraxacum officinale), podzemok kurkumy zedoárovej (Curcuma zedoaria), koreň archangeliky lekárskej (Angelica archangelica)*, list aloy barbadoskej (Aloe barbadensis), suchý extrakt z kvetu rumančeka pravého (Chamomilla recutita (Matricaria), koreň horca žltého (Gentiana lutea), suchý extrakt zo semien fenikla obyčajného (Foeniculum vulgare), koreň krasovlasu (Carlina acanthifolia), suchý extrakt zo semien rasce čiernej (Nigella sativa), suchý extrakt z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale), suchý extrakt z podzemku kurkumy jávskej (Curcuma xanthorrhiza), vňať paliny pravej (Artemisia absinthium), suchý extrakt z kvetov levandule lekárskej (Lavandula hybrida), maltodextrín.
*z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva
Obsahuje 43 obj. % alkoholu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Dr. Theiss Naturwaren
Balenie: 50ml
Kód:
MAG00630
ŠUKL kód:
EAN:
4016369700105
Kategórie: Výživové doplnkyTrávenieTráviace ťažkostiNadúvanie
Trápi ma: Trávenie a metabolizmusNadúvaniePodpora tráveniaNevoľnosť, zvracanie