• Akcia
Dimarson BT-9000HL Plnoautomatický digitálny tlakomer

Dimarson BT-9000HL Plnoautomatický digitálny tlakomer

100,37 €
95,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 47 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Tlakomer BT-9000HL Dimarson je plnoautomatický prístroj na meranie krvného tlaku a pulzu s manžetou na rameno.
Tlakomer pracuje na princípe oscilometrickej metodiky merania krvného tlaku. Použitý oscilometrický princíp zabezpečuje vysokú presnosť prístroja s odchýlkou nanajvýš 1%, dokonca aj nad hodnotou 200 mmHg. Presnosť prístroja je overená a potvrdená klinickými skúškami. Pri klinickom testovaní boli namerané hodnoty tlaku v súlade s rozsahom hodnôt určených Americkou národnou normou pre elektronické a automatické sfyngomanometre.

Tlakomer BT-9000HL Dimarson potrebuje na zaregistrovanie pulzu menej úderov srdca ako bežný tlakomer, preto jeho používanie je plne bezpečné pre osoby s arytmiou srdca.

Nafukovací systém "Heart Sense" zachytí krvný tlak ešte pred ukončením nafukovania manžety. Prístroj takto nastaví optimálne nafúknutie manžety podľa aktuálneho tlaku, čo zabezpečí rýchle a pohodlné meranie krvného tlaku, bez prílišného stlačenia ramena.
Jedinečný kompresor s nehlučným chodom nafukuje manžetu mimoriadne ticho.

Prístroj disponuje veľkým, prehľadným, štvorriadkovým LCD displejom, zobrazujúcim hodnotu krvného tlaku pri systole a diastole, počet pulzov, dátum a čas každého merania.
Prístroj po každom meraní automaticky uloží hodnoty systolického, diastolického krvného tlaku a hodnotu tepovej frekvencie posledných 40 meraní do zvolenej pamäťovej skupiny. Tlakomer BT-9000HL umožňuje ukladať namerané hodnoty do troch rôznych pamäťových zón. To je užitočné vtedy, ak chcete uchovávať údaje meraní podľa časových úsekov (merania ráno, na poludnie, večer), alebo chcete odlíšiť namerané hodnoty troch osôb. Stláčaním tlačidla pamäte môžete jednotlivé namerané hodnoty prezerať. Tlakomer automaticky vypočíta priemer posledných troch meraní každej používanej zóny pamäte.
Tlakomer BT-9000HL automaticky porovná aktuálne namerané údaje s údajmi, ktoré ste pre svoju osobu alebo časový úsek zadali ako optimálne. V prípade, že vaša aktuálna hodnota krvného tlaku je vyššia, upozorní na túto zistenú skutočnosť blikaním údajov na displeji.
Po minúte nečinnosti sa prístroj automaticky prepne do stavu pokoja. Vtedy môžete na displeji sledovať dátum, čas a izbovú teplotu.
Prístroj je napájaný štyrmi 1,5V batériami typu AA. Nízka spotreba energie zabezpečuje dlhú životnosť batérii v prístroji. Prístroj disponuje funkciou signalizácie vybitia batérii a pri výpadku elektrickej energie uchováva údaje v pamäti. V základnom príslušenstve tlakomeru je aj AC/DC adaptér.
Tlakomer BT-9000HL Dimarson dodávame s normál manžetou s obvodovou mierou 24 - 32 cm alebo s extra manžetou s obvodovou mierou 32 - 42 cm a praktickým cestovným púzdrom.
Na prístroj poskytujeme predĺženú 24 + 12 mesačnú záruku.

Súhrn:
Automatické natlakovanie manžety
Nafukovací systém "Heart Sense" zabezpečujúci optimálne natlakovanie manžety
Štvorriadkový displej (čas/dátum, diastolický a systolický krvný tlak, pulz)
Pamäť 3×40 meraní s dátumom a časom merania
3 skupiny pamäte (odlíšenie výsledky merania troch členov rodiny alebo výsledkov meraní uskutočnených v odlišných časových úsekoch)
Zobrazenie priemeru posledných troch meraní každej skupiny pamäte
Porovnanie aktuálnych hodnôt krvného tlaku s optimálnymi, zadanými hodnotami
Vysoká presnosť, nanajvýš 1%-ná odchýlka (aj nad 200 mmHg)
Mimoriadne nízka spotreba energie
Signalizácia vybitia batérie
AC adaptér
Normál alebo extra manžeta
Zobrazenie dátumu, času, teploty prostredia
Cestovné puzdro
Klinicky testovaný
Trojročná záruka
 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Dimarson
Balenie:
Kód:
M7930
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Zdravotnícke potrebyZdravotnícke prístrojeTlakomery
Trápi ma: