Audispray junior ušná hygiena 15ml

Audispray junior ušná hygiena 15ml

7,68 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Audispray Junior je prírodný produkt, ktorý obsahuje hypertonický, mikrobiologicky testovaný roztok morskej vody. Tento roztok riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Audispray Junior odstraňuje prebytočný ušný maz, prach a iné nečistoty veľmi jemným spôsobom a je prevenciou vzniku mazovej ušnej zátky.

Použitie: jedno vstreknutie do každého ucha 2 - 3x týždenne. Deti, ktoré produkujú hojné množstvo ušného mazu môžu aplikovať sprej každý deň.

Praktické rady: Nasaďte nadstavec. Stlačte nadstavec na 1 sekundu a sprej držte vo zvislej polohe. Potom masírujte spodnú časť ucha 10 sekúnd. Hlavu nakloňte na bok, aby vytiekla nadbytočná tekutina. Nadstavec aplikátora po každom použití opláchnite teplou vodou.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Sprej nie je vhodný v prípade zápalu stredného ucha, perforácie bubienka, bolesti v ušiach a pre deti, ktoré prekonali ušné ochorenie. Ak Audispray nepoužívate pravidelne, môže byť nadstavec upchaný pôsobením solí, ktoré vo vnútri kryštalizujú. V takom prípade fľaštičku bez nadstavca ponorte na 30 minút do teplej vody.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Diepharmex
Balenie:
Kód:
M8153
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaHygiena uší
Trápi ma: