SkinMedical Dermomatrix anti-age výživa 20kps

SkinMedical Dermomatrix anti-age výživa 20kps

Zvyšuje tonus, hydratáciu a výživu pleti.

27,60 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 13 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Nutraceutikum Anti-Age DERMOMATRIX obsahuje Magnesium a Zinok, nevyhnutné kofaktory pre metabolické reakcie. Okrem toho obsahuje kyselinu hyalurónovú biotechnologického pôvodu s hydratačným účinkom, výtažok z Vitis vinifera s vysokou koncentráciou proantocyanidínu (OPC 95%) a resveratrol, ďalej výtažok z Ananásu sativus, ktorý vdaka bromelínu je zvlášť účinný pri liečení poúrazových zápalových stavov mäkkých tkanív, pri lokálnych zápaloch s prítomnostou opuchu a pri pooperačných reakciách tkanív. DERMOMATRIX je určený predovšetkým ako každodenná doplnková výživa anti-age, pre svoj výrazný účinok, ktorým chráni pred degradáciou kyselinu hyalurónovú a podporné vlákna a účinne bráni enzýmom degradovat elastín a kolagén. Výsledkom je pružnejšia, mladšia a zdravšia pleť.

Spôsob užívania: 1 kapsula denne, najlepšie ráno na lačno. Výrobok neobsahuje zdroje lepku, ani prísady GMO (z geneticky modifikovaných organizmov).

Hlavné zložky: magnézium, zinok, kyselina hyalurónová(60 mg), výtažok z Viniča hroznorodého, ananásu

Revolučné kapsulky na perorálne použitie s obsahom kyseliny hyalurónovej, kofaktorov Mg a Zn, Biovínu® (výťažku z Vitis vinifera), Bromelínu (výťažok z Ananas sativus) ako komplexná starostlivosť o pleť už pri prvých prejavoch starnutia.
Zabezpečuje obnovu buniek dodávaním chýbajúcich zložiek, pomáha chrániť pokožku pred predčasným starnutím a tvorbou vrások. Spevňuje steny ciev. Ochraňuje bunky pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov. Zvyšuje tonus, elasticitu a hydratáciu pokožky.

Používa sa:

- samostatne ako Anti-age pre zdravšiu, pevnejšiu, pružnejšiu a hydratovanú pleť.

- Pred dermokozmetickým ošetrením podporuje hojenie spojené s každou technikou omladzovania tváre, tela, rúk...

- Na predĺženie účinku intradermálnych prípravkov určených na mezoterapiu a výplne vrások...

Použitie: 1 kapsula ráno pred raňajkami, 20 dní užívať – 10 dní pauza. Efekt je viditeľný po 1 mesiaci. 1 kúra 3-4 balenia.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: SkinMedical
Balenie: 20 kapsúl
Kód:
M12218
ŠUKL kód:
EAN:
8032715368054
Kategórie: Výživové doplnkyVitamíny pre pokožkuKrásaStarostlivosť o pleť
Trápi ma: KožaVrásky,starnutie a pevnosť pleti