Delta Colostrum Intensive 800 perly 60g

Delta Colostrum Intensive 800 perly 60g

Pracujete vo vysokom nasadení a pod stresom?
Potrebujete mať imunitu v 100%-nom stave?

26,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 13 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

DELTA COLOSTRUM® Perly sú v Európe najmodernejšou formou, s najvyšším obsahom kolostra v jednej dávke. Perly majú príjemnú chuť, a nie je potrebné ich zapíjať. Perly sú vhodným zdrojom cenných zložiek pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitéefektívne riešenie. Sú to napríklad ľudia pracujúci vo vysokom nasadení, , v stresujúcom zamestnaní, zaneprázdnení rodičia, špičkoví aj rekreační športovci. S ťažkosťami prehĺtate kapsule? Zvoľte Perly. Presná odmerka vám zaručí vždy najvyššiu dávku vášho obľúbeného DELTA COLOSTRA, kdekoľvek sa práve nachádzate. INTENSIVE FREEZE DRY technológia. Najvyšší obsah kolostra na trhu – až 800 mg v jednej dávke. Príjemná sladká chuťVysokokvalitné nemecké DELTA COLOSTRUM® vyrábané najmodernejšími studenými technológiami INTENSIVE FREEZE DRY, bez chemických konzervantov a farbív, bez lepku, testované na rezíduá (zvyšky) antibiotík. Keďže pochádza z oblasti Strednej Európy, je pre nás, Stredoeurópanov, z hľadiska protilátok najvhodnejšie. Mnohé dôležité látky v kolostre sa totiž tvoria na základe vplyvu patogénov a alergénov z prostredia. Počas celého procesu spracovania a výroby sú dodržiavané veľmi prísne kvalitatívne normy, preto sa jeho účinnosť radí k najvyšším na svete.

Bežné dávkovanie │Prevencia – DELTA COLOSTRUM® je vhodné užívať preventívne na začiatku zimného obdobia, alebo počas neho, tiež počas fyzicky alebo psychicky náročného obdobia, kedy je imunitný systém vystavený záťaži. Počas alebo po tréningu, na doplnenie ochranných, podporných a regeneračných látok. Formu – Sirup, Perly alebo Kapsule si zvoľte podľa potreby. Všetky formy sú vysoko účinné, Sirup má najrýchlejšiu vstrebateľnosť a vyniká svojou účinnosťou.

Akútne problémy – najvhodnejšie je začať tekutým kolostrom pre rýchly nástup účinku. Dávkovanie sa odporúča zvýšiť 2- až 5-násobne v úvode, po zlepšení stavu prejsť na preventívnu dávku až do úplného odznenia problému. Po odznení akútnych prejavov je možné prejsť na Perly alebo Kapsule.

Chronické problémy – odporúča sa užívať v 3 až 6 mesačných cykloch s mesačnou prestávkou medzi cyklami. Dávkovanie je štandardné alebo podľa potreby vyššie.

Zloženie:

IMUNITNÉ FAKTORY

Najmä Imunoglobulín G, ale aj ďalšie imunoglobulíny M, A, E, D. Laktoferín

Peptidy bohaté na prolín (PRP)

Cytokíny

  • Interleukín 1,6 a 10
  • Interferóny
  • Lymfokíny
  • TNF (tumor nekrotizujúci faktor)

RASTOVÉ FAKTORY

Rastový hormón (GH), inzulínu podobný rastový faktor 1 (IGF-1), inzulínu podobný rastový faktor 2 (IGF2), epidermálny rastový faktor (EGF), transformujúci rastový faktor alfa (TGF-α), transformujúci rastový faktor beta (TGF-ß).

ĎALŠIE ZLOŽKY

Vitamíny: Kolostrum obsahuje všetky vitamíny – v najväčšom zastúpení sú vitamíny A, B1,B2, B6, B12, kyselina listová (B9), C, D3

Minerály: DELTA COLOSTRUM obsahuje všetky dôležité minerálne látky v ľahko vstrebateľnej forme: Sodík (Na), Draslík (K), Vápnik (Ca), Horčík (Mg), Železo (Fe), Meď (Cu), Zinok (Zn), Chróm (Cr), Fosfor (P), Selén (Se), Síra (S)

Enzýmy: Telomeráza, Lyzozým

Voľné aminokyseliny: DELTA COLOSTRUM obsahuje širokú škálu aminokyselín vrátane esenciálnych (nevyhnutných).

Esenciálne aminokyseliny: Arginín, Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzýn, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín

Ostatné aminokyseliny: Alanín, Kyselina asparaginová, β-Alanín, Kyselina β-amino-maslová, Citrulín, Cystín, Fosforetanola- mín, Fosforserín, Glutamín, Kyselina glutámová, Glycín, Ornitín, Prolín, Serín, Taurín, Tyrozín

 Informácie od výrobcu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DELTA MEDICAL
Balenie: 60 g granulát
Kód:
M23459
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelých