Cur-Cum extrakt s vysokým obsahom kurkumínu 60kps

Cur-Cum extrakt s vysokým obsahom kurkumínu 60kps

Extrakt Curcuma longa rhizome s vysokým obsahom kurkumínu pre normálnu funkciu imunitného systému, pečene, respiračného systému, kĺbov a kostí, nervového systému, kardiovaskulárneho systému.

12,14 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vysoko vstrebateľný kurkumín je horúcou novinkou na slovenskom trhu s vysokým potenciálom pre udržanie pevného zdravia.

Kapsule Astina Cur-Cum obsahujú extrakt Curcuma longa rhizome s vysokým obsahom kurkumínu pre normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, pečene, nervového systému, respiračného systému, kĺbov a kostí, imunitného systému. Tiež napomáha normálnemu stavu pokožky.

Kurkumín vie účinne kontrolovať zápalové reakcie v tele a podieľa sa tak významnou merou na uplatneniu funkcií imunitného systému. Kurkumín vykazuje silné antioxidačné vlastnosti, inhibuje a reguluje celý rad mediátorov zápalu. Je tak nádejou pre širokú škálu problémov spojených so zápalom a pre uplatnenie v onkológii.

Biodostupnosť kurkumínu vzhľadom k jeho  lipofilnému charakteru môže byť problematická, preto produkt Astina Cur-Cum čerpá z vedeckých poznatkov o zvýšení vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti kurkumínu pri súčasnom použití piperínu (extraktu z čierneho korenia) a predovšetkým prírodného polysacharidu alginátu získaného z morských rias.

Prečo užívať Astina Cur–Cum?

      

1. Originálne prírodné riešenie, silný protizápalový účinok

      

2. Špičkové technologické vyhotovenie vo forme guľôčok

      

3. Piperín a alginát pre neporovnateľne lepšiu  vstrebateľnosť a  biologickú využiteľnosť

Kurkumín vykazuje silné antioxidačné vlastnosti, inhibuje celý rad mediátorov zápalu a má schopnosť kontrolovať zápalové reakcie v organizme. Je tak nádejou pre rad ochorení a pre uplatnenie v onkológii.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 100 mg čistého, vysoko vstrebateľného kurkumínu. Pre zvýšenie vstrebateľnosti sú prítomné dve prírodné látky - piperin z čierneho korenia a alginát - prírodný polysacharid z morských rias.

 

Dávkovanie: 1 - 2 kapsule denne

 

 


Vhodné pre diabetikov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.