Capillan Vlasový šampón 200ml

Capillan Vlasový šampón 200ml

Šampón je určený k pravidelnému a častému umývaniu vlasov. Vďaka vyváženému zloženiu nedráždi vlasovú pokožku a vlasy šetrne a účinne umýva.

6,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Capillan Vlasový šampón

Tento vlasový šampón je určený k pravidelnému a častému umývaniu vlasov. Vďaka vyváženému zloženiu nedráždi vlasovú pokožku a vlasy šetrne a účinne umýva. Prípravok obsahuje dva typy prírodných extraktov. Extrakt z hamamela zabraňuje vypadávaniu vlasov a obmedzuje tvorbu lupín. Extrakt z myrhovníka pôsobí ako ochranný prostriedok vlasov. Vďaka myrhovníku sa vlasy neštiepia a nelámu. Vlasový šampón obsahuje účinné látky, ktoré obmedzujú nadmerné vytváranie kožného mazu a tvorbu lupín. Vhodný je na pravidelné umývanie všetkých druhov vlasov.

Zloženie:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Disodium Luareth Sulfosuccinate, Undecylenamide MEA, Disodium Laneth-5Sulfosuccinate, Alcohol Denat, Myrrh Extract, Parfum (Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Eugenol), Witch Hazel Extract, Methylchloroisothiazol inone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Disodium EDTA

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: H-Kontipro
Balenie: 200ml
Kód:
M2316
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: