Colostrum 60kps

Colostrum 60kps

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Colostrum

Nová cesta k obnove prirodzenej odolnosti.


V colostre bolo objavených viac ako 20 protilátok, okrem iných napr. proti baktériám Escherichia Coli a baktériám druhu Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia. Tieto baktérie sú veľmi často príčinou nebezpečných chorôb, ale zdravý organizmus si s nimi vie poradiť bez pomoci zvonka, iba vďaka správne fungujúcemu imunitnému systému. Pokiaľ dôjde k jeho oslabeniu, stáva sa človek bezbranný voči nebezpečenstvám hroziacim zo strany baktérií, vírusov a húb. V tejto situácii je teda prínosné podporiť vlastné telo užívaním účinného prípravku ako je Colostrum.


V akých situáciách je možné účinne použiť prípravok Colostrum ako podporný liečebný prostriedokLátky obsiahnuté v colostre podporujú návrat organizmu k normálnej činnosti. Prípravok Colostrum podporuje liečbu rôzneho druhu chorôb a problémov. Odporúča sa obzvlášť pri nasledujúcich indikáciách:* časté bakteriálne a vírusové infekcie,

* alergie a ochorenia spojené s poruchami imunity,

* srdcové ochorenia,

* nádorové ochorenia,

* vredy, popáleniny,

* redukčné diéty,

* intenzívny športový tréning.Zloženie:Colostrum obsahuje celý rad účinných látok, ktoré sú pre ľudský organizmus veľmi cenné:


1. Imunoglobulíny - proteíny na báze protilátok, ktoré sú zodpovedné za odolnosť. Imunoglobulín G (IgG) neutralizuje baktérie a toxíny v krvi a lymfatickom systéme; imunoglobulín M (IgM) vychytáva a viaže vírusy, ktoré sa nachádzajú v obehovom systéme; Imunoglobulíny D a E (IgD a IgE) transmitujú látky z krvi a aktivizujú antialergénne reakcie. Vysokoakostné colostrum obsahuje minimálne 16% imunoglobulínov.

2. Laktoferín – proteín, ktorý transportuje železo do červených krviniek a napomáha eliminácii vírusov a škodlivých baktérií.

3. Rastový faktor - stimuluje správny rast a lieči staré zranenia kože, svalov a iných tkanív; rastový faktor naviac podporuje spaľovanie tuku v dobe, kedy užívateľ prípravku dodržiava redukčnú diétu.

4. Rastový hormón – spomaľuje procesy starnutia organizmu.

5. Leukocyty – biele krvinky podporujúce produkciu interferónu – proteínu, ktorý zabraňuje reprodukcii vírusov.

6. Enzýmy – colostrum obsahuje tri enzýmy s aeróbnym účinkom na baktérie.

7. Vitamíny B1, B2, B6, B12, E, A, C.

Užívanie a dávkovanie

Prípravok Colostrum je určený na vnútorné použitie.
1 kapsula prípravku Colostrum obsahuje 200 mg kravského colostra v obale z mikrokryštalickej celulózy.Odporúčané dávkovanie je 1 – 6 kapsúl denne.S ohľadom na to, že Colostrum je prípravok s veľkou aktivitou, je treba v priebehu užívania tohto prípravku pozorne sledovať reakcie organizmu a v prípade negatívnych vedľajších účinkov (vyrážka, žalúdočné problémy, chrípkové prejavy) znížiť dennú dávku tak, aby bola dobre znášaná. Negatívne vedľajšie účinky zväčša po niekoľkých dňoch užívania prípravku ustúpia.


Upozornienie

Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pharma Activ
Balenie:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: