Clavin ULTRA 8tob

Clavin ULTRA 8tob

Prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku. Až 12 hodín pohotovostný režim.

24,65 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 12 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
39,44 €
38,88 €
Skladom
23,00 €
Skladom
49,99 €
Skladom
27,00 €
27,50 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Clavin® ULTRA je výživový doplnok s jedinečným zložením, silnejším priaznivým pôsobením na prekrvenie penisu a erekciu s rýchlym nástupom účinku, ľahšou opakovanou erekciou s predĺženým pohotovostným režimom až na 12 hodín.
Unikátne chránené zloženie účinných látok v prípravku Clavin® ULTRAvytvára v tele tzv. DELTA EFFECT™, ktorý niekoľkými mechanizmami účinku pomáha výraznejšie prekrviť pohlavný orgán.

Účinné zložky prípravku: Unikátne chránené zloženie, galenicky upravená zmes TRI - ARGININ komplexu™ a zložky ULTRA ACTIVE™.

TRI - ARGININ komplex™ je originálna zmes niekoľkých foriem arginínu a ich celková účinná odporúčaná dávka priaznivo pôsobí na prekrvenie penisu a erekciu.
ULTRA ACTIVE™ ACTIVETM obsahuje zloženie vysoko kvalitných extraktov, ktoré majú priaznivý vplyv na výdrž erekcie, sexuálny apetít, na kondíciu tkaniva penisu, a teda aj na jeho pevnosť pri erekcii. Tieto látky vhodne dopĺňajú a zosilňujú účinok TRI - ARGININ komplexu™.

Synergické pôsobenie TRI - ARGININ komplexu™ a zložky ULTRA ACTIVE™ zaručuje maximálnu účinnosť prípravku.

Užívanie Clavinu® ULTRA odporúčame:
- pri nespokojnosti s kvalitou erekcie
- pri občasných problémoch s erekciou
- pri snahe dosiahnuť rýchlejšiu opakovanú erekciu
- pre skvalitnenie a zintenzívnenie sexuálneho zážitku

Prečo Clavin® ULTRA užívať:
- pomáha mužom dosiahnuť kvalitnejšiu erekciu
- pomáha udržať erekciu dlhšie
- užívanie je bezpečné, vedľajšie účinky neboli pozorované

Komu je Clavin® ULTRA určený:
- všetkým dospelým mužom, bez obmedzenia veku

Ako rýchlo Clavin® ULTRA pôsobí:
- pri stimulácii je nástup účinku veľmi rýchly

Upozornenie:
Na dosiahnutie účinku je potrebná sexuálna stimulácia!

Odporúčaná denná dávka:
Užívajte 4 tobolky naraz.
Pohotovostný režim na podporu erekcie až 12 hodín.

Stručný popis jednotlivých mechanizmov účinku prípravku Clavin® ULTRA:

DELTA EFFECT™ vyjadruje súbor účinkov, kedy účinné zložky prípravku pôsobia súčasne hneď niekoľkými priaznivými mechanizmami na cievny systém toporivých telies, čím dochádza k cielenej stimulácii prekrvenia toporivých telies penisu a podpore ochrany cievneho systému pred zníženou funkčnosťou (pred kôrnatením a upchávaním ciev).
Mnohonásobnými účinnými zložkami pozitívne ovplyvňuje nástup erekcie, kvalitu a pretrvávanie erekcie. Najsilnejším benefitom prípravku Clavin® ULTRA je pozitívny vplyv na všetky fyziologické fázy erekcie.

TRI - ARGININ komplex™ (L-arginín monohydrochlorid, L-arginín alpha-ketoglutarát, L-citrulín) – v priebehu vstrebávania sa L-arginín monohydrochlorid a L-arginín alpha-ketoglutarát metabolicky premenia na amínokyselinu L-citrulín. Vytvorený L-citrulín sa dostáva do krvi, z ktorej je vychytávaný do niektorých tkanív (hlavne do stien ciev a ľadvín). Tu sa premení naspäť na L-arginín za vzniku molekúl oxidu dusnatého (NO), ktorý je signálnou látkou dilatácie (roztiahnutia) ciev. Experimentálne je dokázané, že jeho doplnkové podávanie vytvára biochemické podmienky, ktoré sa prejavia vznikom väčšieho počtu molekúl oxidu dusnatého a pozitívnym ovplyvnením fyziolotických funkcií ciev s vyšším a kvalitnejším krvným zásobením rôznych tkanív a toporivých telies.

L-citrulín je vstrebávaný priamo do krvi, kde vytvára zásobu pre metabolickú premenu na L-arginín, a to rovnakými fyziologickými účinkami na cievy, ako v prípade L-arginínu. L-citrulín je z pohľadu nástupu účinku vhodnejším a rýchlejším zdrojom signálnych molekúl oxidu dusnatého.

ULTRA ACTIVE™ – obsahuje unikátne galenicky upravené zloženie vysoko kvalitných extraktov (eleuterokokov, maky a amarantu), ktoré majú priaznivý vplyv na výdrž erekcie (eleuterokok), sexuálny apetít (maka), na kondíciu penisu, a teda aj jeho pevnosť pri erekcii (amarant). Toto zloženie je galenicky upravované s cieľom zaistenia vyššej biologickej dostupnosti.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.