Chlorella Japan FORTE 100tbl

Chlorella Japan FORTE 100tbl

Až 3 000 mg v dennej dávke. Podporuje detoxikáciu a imunitu. Podporuje metabolizmus a správne trávenie.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Chlorella Japan FORTE

Výživový doplnok

Podporuje metabolizmus a správne trávenie

  • podporuje detoxikačné procesy v organizme, pomáha udržiavať správnu hladinu cukru a cholesterolu, podporuje metabolizmus a správne trávenie
  • podporuje vitalitu a aktivitu organizmu
  • prispieva k riadnemu fungovaniu imunitného systému

Chlorella, Chlorella vulgaris, je jednobunečná sladkovodná zelená riasa, výnimočne bohatá na bielkoviny (60 %), vitamíny a minerály. Chlorella pomáha odstrániť ťažké kovy z tela a priaznivo ovplyvňuje funkciu žlčníka, pečene a ľadvín – orgánov, ktoré majú v ľudskom tele detoxikačné funkcie. Chlorella pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Táto riasa prispieva k riadnemu fungovaniu imunitného systému. Je zdrojom dôležitých živín potrebných pre energetický metabolizmus tela. Chlorella tiež napomáha udržiavať celkovú vitalitu organizmu.

Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.  Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme,  pri teplote do 25 °C.

Zloženie

 

hmot./

3 tbl.

hmot./

6 tbl.

Chlorella japan (Chlorella vulgaris)

1500,0

 mg

3000,0

 mg

Zloženie: chlorella  prášok, protihrudkujúce látky (mikrokrystalická celulóza, oxid kremičitý), plnidlo (hydrogénfosforečnan vápenatý), stabilizátor (karboxymetylcelulóza sodná)

Dávkovanie

3 tablety 2 krát denne, 15 minút pred jedlom, zapiť tekutinou

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.