Centrum PRE ŽENY 30tbl

Centrum PRE ŽENY 30tbl

Komplex vitamínov rešpektuje nutričné potreby ženského tela.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Centrum pre ženy je výživový doplnok s obsahom vitamínov, minerálov a stopových prvkov ponúka kompletné spektrum vitamínov, dôležitých minerálov a naviac nevyhnutné stopové prvky, ktoré ženy potrebujú.

Centrum pre ženy má špeciálne vyvážené zloženie práve pre podporu výživy ženy.

Centrum pre ženy  má vysoký obsah vápnika, železa a kyseliny listovej. Vápnik je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí. Dostatočný prísun železa prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnemu energetickému metabolizmu. Ženy potrebujú pravidelný príjem železa k pokrytiu strát behem menstruačného cyklu. Kyselina listová je dôležitá pre ženy v reprodukčnom veku a prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Každodenné uvolňovanie energie – Vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12) mangán, horčík a fosfor priispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Železo prispieva v tele k normálnemu prenosu kyslíka a meď priespieva k normálnemu prenosu železa v tele. Vitamíny B2, B6, B12, kyselina pantotenová a kyselina listová priispievajú ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Imunita – Náš imunitný systém je závislý na veľa živinách. Dostatočný príjem vitamínov A a C, selénu, medi a zinku prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Zdravé vlasy, koža, nechty – obsahuje biotín a zinok, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov a pokožky, a zároveň selén, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože.

Zdravé kosti – Kosti sú zložené z rôznych minerálov a behom života sa neustále obnovujú. Pre túto obnovu je dôležitý príjem určitých minerálov a vitamínov. Špeciálne zloženie multivitamínov Centrum pre ženy obsahuje vápnik, ktorý je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí. Vitamíny D a K prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí.

Centrum pre ženy obsahuje 100 µg jódu. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k normálnej činnosti štítnej žľazy.

Zloženie:

Vitamín A (25% ako betakarotén) 667 µg, vitamín E (α-TE)16 mg; vitamín C 120 mg; Vitamín K 24,5 µg; Vitamín B1 1,32 mg; Vitamín B2 2,1 mg; Vitamín B6 1,75 mg; Vitamín B12 3 µg; Vitamín D 5 µg; Biotin 62,5 mg; Kyselina listová 300 µg; Niacín 16 mg; Kyselina pantotenová 7,5 mg; Vápník 320 mg; Fosfor 105 mg; Horčík 100 mg; Jód 100 µg; Meď 500 µg; Mangán 2 mg; Chróm 40 µg; Molybdén 50 µg; Selén 30 µg; Zinok 5 mg; Železo 5 mg v 1 tablete

Hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, plnidlá: celulóza, zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulosy; vitamín C (kyselina L-askorbová), maltodextrín, modifikovaný škrob, nikotínamid, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), fumaran železnatý, plnidla: hydroxypropylmethylcelulóza, polydextróza; D-pantothenan vápenatý, oxid zinočnatý, síran manganatý, emulgátor: horečnaté soli mastných kyselín; protispekavé látky: oxid kremičitý, trikremičitan horečnatý; škrob, želatina, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B1 (thiamin-mononitrát), betakaroten, palmový olej, síran meďnatý, sacharóza, vitamín A (retinyl-acetát), glukózový sirup, kyselina listová (pteroylmonoglutamová), chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný, biotin (D-biotin), antioxidant: butylhydroxytoluen; vitamin K (fytomenadion), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (cyanokobalamin),farbivá : oxid titaničitý, košenila, brilantná modr FCF.

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu ráno pri raňajkách. Zapite dostatočným množstvom vody. Tabletu nerozkusávajte ani neužívajte večer pred spaním. 

Upozornenie:

Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Rozmanitá vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Vitamíny Centrum pre ženy nie sú určené pre deti, tehotné a kojace ženy.

Prípravok neužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku.

Uchovávanie :

Uchovávajte v suchu pri běžnej izbovej teplote, chráňte pred slnečným žiarením. Skladujte mimo dosah a dohľad detí.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.