Cebion multi kvapky 10ml

Vitamínový výživový doplnok určený najmä pre dojčatá a malé deti.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Cebion multi je multivitamínový výživový doplnok pre dojčatá a malé deti. Odporúča sa užívať krátkodobo pri opakovaných infekciách, pri nedostatočnom príjme potravy v dôsledku napr. ochorenia a hnačiek. Cebion multi je vhodný v období rekonvalescencie a pri liečbe antibiotikami, kvôli zvýšenej potrebe vitamínov skupiny B.

Komu je Cebion multi určený?

Multivitamín v kvapkovej forme je vhodný pre dojčatá a malé deti.

Prečo sú vitamíny dôležité?

Vitamíny sú látky nevyhnutné pre život. Detskí lekári a špecialisti na výživu v detskom veku majú celý rad poznatkov o tom, čo spôsobuje skrytý nedostatok toho-ktorého vitamínu. Je to celá škála odchýlok od normálneho vývoja chorobným stavom počnúc a končiac tým, že dieťa jednoducho nedosiahne optimum svojich genetických daností.

Ako Cebion užívať?

Cebion multi sa dávkuje pri vyššie uvedených indikáciách dojčatám a malým deťom do 3 rokov 4 kvapky 3 krát denne. Kvapky sa podávajú v lyžičke mlieka, čaju, polievky alebo kaše.

Upozornenie!

Cebion multi sa nesmie súčasne užívať s iným farmaceutickým prípravkom obsahujúcim vitamín A alebo D pre riziko predávkovania. Počas užívania Cebionu multi je nutné prerušiť podávanie iného vitamínu A alebo D. V prípade pochybností konzultujte užívanie s detským lekárom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Merck
Balenie: 10ml
Kategórie: Vitamíny a minerályVitamíny a minerály
Trápi ma: