Cardio FLAVIN7 90kps

Cardio FLAVIN7 90kps

extrakt z ovocia a liečivých rastlín

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Cardio FLAVIN7

Lyofilizovaný koncentrát rastlinných flavonoidov, obohatený výťažkom zo stoniek čerešní a višní, liečivých rastlín – hlohu, trnky.

Čo treba vedieť o stonke čerešní a višní?

Obsahujú látky, hlavne prokyanidíny a flavonoidy, ktoré priaznivo pôsobia na činnosť srdca. Početné vedecké štúdie potvrdzujú účinnosť týchto látok v doplňujúcej terapii v prípade zníženej srdcovej výkonnosti, miernom tlaku a zvieraní v hrudníkovej časti tela, poruchách srdcového rytmu. Kontraindikácie nie sú známe, ale v prípade, že symptómy prevyšujú mierne poruchy, je nevyhnutné lekárske vyšetrenie! Vedľajšie účinky nie sú známe ani v prípade trvalého užívania produktu.

Čo treba vedieť o hlohu?

Hloh je liečivá rastlina, ktorá posilňuje vyčerpané srdce, podporuje lepší prísun kyslíka a glukózy do srdcového svalu, reguluje srdcový rytmus. Nepriamo pôsobí ukľudňujúco, stabilizujúco, zlepšuje spánok. Napomáha starým a vyčerpaným ľuďom, ktorí žijú v neustálom zhone a strese a majú preťažené srdce, pretože zmierňuje symptómy, ako je pocit zníženej výkonnosti, pocit tlaku a zvierania v hrudníkovej oblasti, určité druhy porúch srdcového rytmu.

Užívanie hlohu sa doporučuje aj preventívne, i po infarkte.

Čo treba vedieť o trnke?

Trnku užívali už v staroveku. Trpký plod znižuje hladinu tukov v organizme, podporuje látkovú výmenu a prispieva k redukcii telesnej hmotnosti, pôsobí močopudne a môžeme ju použiť na čistenie obličiek. Prípravky z trnky čistia krv a posilňujú organizmus. Plod je bohatý na vitamín C (60 mg/100 g), a obzvlášť na cenné ovocné kyseliny.

Odporúčaná denná dávka:

Na prevenciu denne 2 x 2 kapsúl.

Ako doplňujúca terapia: denne 3 x 2–3 kapsúl.

Nevhodné pre deti do 3 rokov, použitie u tehotných a dojčiacich konzultovať s odborníkom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Vita Crystal Slovakia
Balenie: 90 kapsúl
Kategórie: Výživové doplnkySrdce a cievy
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuSrdce, cievy, krvSrdcová činnosť