Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu z pálivých papričiek zaručuje výrazný, ale príjemný prehrievací efekt.

9,47 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie je gél určený na vonkajšiu aplikáciu na pokožku. Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu z pálivých papričiek zaručuje výrazný, ale príjemný prehrievací efekt. Prehriatie zosilníte infralampou alebo zahriatím ošetrovaného miesta. Receptúra je doplnená o patentovanú kombináciu konopného oleja a oleja z ihličia sibírskej jedly a o vysoké zastúpenie výťažkov z gaštanu, gáfru a eukalypta, ktoré priaznivo pôsobia pri problémoch s boľavým chrbtom, reumatickými ťažkosťami, stuhnutých kĺboch a svaloch a tiež pri problémoch so "studenými" končatinami pri ich nedostatočnom prekrvovaní. Prehrievací efekt thermolky možno využiť všade, kde je indikované suché teplo a tiež na celkové prehriatie svalov pred športom či pred dlhším pobytom v chlade.

Použitie :

Hrejivé mazanie v tenkej vrstve jemne vmasírujte do pokožky v mieste bolesti. NIKDY NEPOUŽÍVAJTE na tvár, v blízkostí očí, na sliznicu ani na poranenú pokožku! Po aplikácii si dôkladne umyte ruky mydlom a teplou vodou! Nie je vhodné pre deti!

Zloženie :

Aqua, Alcohol denat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Extract, Carbomer, Vanillyl Butyl Ether, Camphor, Abies Sibirica Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Capsaicin, Sodium Hydroxid

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.