Cannaderm Exema krém 50g

Cannaderm Exema krém 50g

Krém z čistého konopného oleja, s myrhou, majoránkou, soľou z mŕtveho mora a s mierne kyslým pH na špeciálnu starostlivosť o pokožku s prejavmi ekzému.

8,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Cannaderm Exema ošetrujúci krém z čistého konopného oleja, s myrhou, majoránkou, soľou z mŕtveho mora a s mierne kyslým pH na špeciálnu starostlivosť o pokožku s prejavmi ekzému. Obsiahnuté účinné látky podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek, obnovujú hydratačnú a pH rovnováhu pokožky. Vďaka mierne kyslému pH je pokožka po aplikácii výrazne upokojená, pružná a hladká. Pri dlhodobom používaní krému sa rýchlo upravuje celkový stav a funkcia pokožky, ošetrovaná pokožka výrazne lepšie odoláva negatívnym vplyvom okolitého prostredia, a tým aj vzniku či opakovanému výskytu ekzému.

Použitie: 

Malé množstvo krému naneste lokálne na pokožku s prejavmi ekzému. Krém je vhodný na denné i nočné ošetrenie. Ľahko sa vstrebáva, nezanecháva mastný film a vďaka kyslému pH výrazne upravuje stav pokožky. Nepoužívajte na ošetrenie očných partií. Prípadné začervenanie pokožky po aplikácii krému nie je na závadu a samo zmizne.

Zloženie:

Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate (and) Cetearyl Alcohol (and )Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Panthenol, Commiphora Myrrha Extract, Majorana Hortensis Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Tocopherol, Bisabolol, Dead Sea Salt, Inositol, Lecithin

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.