Cannaderm Atopos krém 75g

Cannaderm Atopos krém 75g

Na celodenné ošetrenie suchej, svrbivej a drsnej pokožky, vhodný aj pre pokožku s prejavmi atopie či psoriázy.

10,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Cannaderm Atopos je ošetrujúci krém z čistého konopného oleja, s rašelinou, arnikou a pantenolom na celodenné ošetrenie suchej, svrbivej a drsnej pokožky, vhodný aj pre pokožku s prejavmi atopie či psoriázy.

Obsiahnuté účinné látky podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek, obnovujú hydratačnú a pH rovnováhu pokožky. Obnovený mikrofilm chráni pokožku proti negatívnemu pôsobeniu UV žiarenia a nadmernému vysušovaniu.

Pokožka je po aplikácii výrazne upokojená, zjemnená a revitalizovaná.

Pôvodné rašelinový extrakt v Atopos už nahradila v posledných šaržiach (leto 2008) nová rašelina, veľmi kvalitná a koncentrovaná najčistejšia rašelina s vynikajicím zastúpením účinných humínových kyselín.Majú preto výraznejšie tmavé sfarbenie a ešte lepšie liečebné účinky vďaka vyššiemu zastúpenie organických kyselín z rašeliny.

Rašelina veľmi priaznivo ovplyvňuje stav zdravej aj chorej pokožky, veľmi vhodná je aj pre atopikov tak v podobe kúpeľov alebo zábalov, tak aj ako účinná ingrediencia do krémov a mastí.

Len zriedkavo sa môže vyskytnúť precitlivenosť na niektorú zložku rašeliny, ak sa objavia reakcie napríklad po bahennom zábale počas kúpeľného pobytu, odporúčame kozmetiku s obsahom rašeliny pred nákupom najprv otestovať na malej ploche pokožky.

Aplikácia :

Pomocou prstov jemne votrite krém do pokožky. Na silne vysušenú a drsnú pokožku aplikujte krém 3 x denne, po úprave stavu používajte ako denný a nočný krém. Prípadné začervenanie pokožky nie je na závadu a samo vymizne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.