CutisHelp CANNABIOX E aktívny emoliens 200ml

CutisHelp CANNABIOX E aktívny emoliens 200ml

Pri ekzéme a kožnej alergii. Pre pravidelnú starostlivosť o celé telo.

16,20 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

CutisHelp CANNABIOX E aktívny emoliens

Aktívny krémový emoliens s obsahom novej dermatologickej kompozície Bocanol na ošetrenie kože pri akútne i chronicky zhoršenom štádiu ekzému a kožnej alergie, urcený špeciálne pre väcšie plochy celého tela a citlivú oblast tváre, ocných viecok a dekoltu. Intenzívne napomáha k odstráneniu nežiaducich prejavov a zlepšuje celkovú odolnost pokožky voci vonkajším dráždivým vplyvom. Prípravok zároven príjemne zvlácnuje, hydratuje, zmiernuje svrbenie a dodáva kožným bunkám dôležité esenciálne mastné kyseliny omega -3, -6 a -9 z extrahovaného konopného oleja.
 
POUŽITIE: prípravok vtierajte na potrebné miesta aspon trikrát denne. Pokial je pokožka všeobecne silne podráždená alebo došlo k zasiahnutiu väcších plôch, môžete zvolit aj neobmedzenú aplikáciu na celé telo aj tvár; na najviac postihnuté casti v oblasti rúk, nôh a trupu kombinujte lokálne s Cannabiox-E aktívnym krémom. Prvé viditelné výsledky sa pri správnom používaní dostavujú zvycajne pocas 3–7 dní; aj po vymiznutí kožných prejavov aplikujte emoliens / krém nadalej aspon jedenkrát denne po dobu 2 týždnov.
 
U chronických kožných ochorení následne prejdite na pravidelné ošetrenie pokožky prípravkami z radu CutisHelp ZDRAVOTNÁ KOZMETIKA (EKZÉM konopná mast, EKZÉM konopný krém, konopný telový BALZAM, FLUID konopná umývacia emulzia, BALNEA konopný kúpel, LUPINY-EKZÉM konopný šampón).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Parenteral
Balenie: 200ml
Kód:
M17484
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaProblémy kožeMastná a aknózna pleťEkzémy a atopia
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaSuchá koža, ekzém