Canesbalance vaginálny gél 7x5ml

Canesbalance vaginálny gél 7x5ml

Lieči príznaky bakteriálnej vaginózy prostredníctvom obnovenia rovnováhy pH. Obnovuje prirodzené prostredie v pošve. Účinne zmierňuje nepríjemný zápach a nezvyčajný výtok. Potláča rast škodlivých baktérií.

10,66 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
8,99 €
Skladom
10,60 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Canesbalance
vaginálny gél

Canesbalance predstavuje sedemdňovú liečbu, ktorá zmierňuje príznaky vaginálnej bakteriálnej infekcie. Canesbalance totiž pomáha regulovať rovnováhu pošvového prostredia, znižuje hodnotu pH, čo efektívne zmierňuje nepríjemný zápach a výtok, zabraňuje rastu škodlivých baktérií a podporuje tie priaznivé (laktobacily). Používanie je jednoduché vďaka praktickým, hygienickým jednorazovým tubám s aplikátorom.

 

Canesbalance obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá účinne neutralizuje nepríjemný zápach a obnovuje prirodzenú hladinu pH v pošve. Obsahuje tiež glykogén, ktorý slúži ako zdroj živín pre baktérie mliečneho kvasenia a podporuje tým ich rast. Prirodzená hodnota pH a živiny podporujú rast ochranných laktobacilov mliečneho kvasenia, čím sa vo vagíne obnovuje prirodzená rovnováha a dochádza k účinnému zmierneniu neobvyklého výtoku a ďalších nepríjemných pocitov. Gél sa aplikuje úplne jednoducho pomocou predplnenej tuby na jedno použitie.

 

Canesbalance potláča nepríjemný zápach, neobvyklý výtok, diskomfort a obnovuje prirodzenú hodnotu pH vo vagíne.

 

Ako použiť Canesbalance?

Pre účinnú úľavu od nepríjemného zápachu, neobvyklého výtoku, nepríjemných pocitov pri bakteriálnej vaginóze a nerovnováhe pošvového mikroprostredia.

Odstráňte uzáver tuby, posaďte sa alebo zaujmite pohodlnú polohu a jemne zaveďte hrdlo aplikátora do pošvy tak hlboko, až kam sa bez problémov dostanete. Jemne stlačte tubu, aby ste vyprázdnili obsah. Stále stlačenú tubu vyberte a zlikvidujte. Najvhodnejšie je používať Canesbalance pred spaním. Odporúča sa použiť aj slipovú vložku, pretože sa bežne stáva, že malé množstvo gélu vytečie. To však neznamená, že by zdravotnícka pomôcka neúčinkovala.

 

Canesbalance je klinicky testovaný

Klinické štúdie preukázali, že zloženie gélu Canesbalance je účinné. Tým, že obnovuje rovnováhu pH, poskytuje trojitý benefit, pretože účinne zmierňuje nepríjemný zápach a neobvyklý výtok, bráni rastu škodlivých baktérií, podporuje priaznivo pôsobiace baktérie (Lactobacillus) a obnovenie rovnováhy vaginálneho prostredia.

 

Používanie prípravku Canesbalance počas tehotenstva

Prípravok Canesbalance je možné používať počas tehotenstva aj počas menštruácie. Ak však máte počas tehotenstva podozrenie na vaginálnu infekciu, mali by ste navštíviť lekára.

 

Možné vedľajšie účinky

Prípravok môže mierne štípať. Tento pocit je však len dočasný a mal by časom odznieť. Ak máte akékoľvek obavy, navštívte svojho lekára.
 

Obráťte sa na svojho lekára v prípade, ak sa vaše príznaky zhoršia, ak pociťujete bolesť, ak nepríjemné pocity neodznejú, ak výtok obsahuje krv alebo ak dôjde k výtoku počas menopauzy. Svojho lekára by ste mali navštíviť aj v prípade, ak si myslíte, že ste tehotná a domnievate sa, že máte vaginálnu infekciu. Ak po použití gélu Canesbalance podľa návodu na použitie nedochádza k zmierneniu príznakov, mali by ste čo najskôr vyhľadať lekára a konzultovať ďalšiu liečbu. O diagnóze sa poraďte so svojím lekárom.

 

Čo balenie prípravku Canesbalance obsahuje?

Balenie obsahuje 7x 5 ml hygienických túb s aplikátorom na jedno použitie.

Každá tuba s aplikátorom obsahuje nasledujúce zložky: kyselinu mliečnu, glykogén, propylénglykol, metylhydroxypropylcelulózu, laktát sodný, vodu. Hodnota pH 3,5. Neobsahuje konzervačné látky.

Varovanie

Nepoužívajte, ak je koncový uzáver poškodený. Nepoužívajte tubu, ktorej doba použiteľnosti vypršala. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie

Ak sa snažíte otehotnieť, prípravok Canesbalance nepoužívajte, pretože gél má nízku hodnotu pH, čo môže spôsobiť, že prostredie v pošve nebude pre spermie priaznivé. Nepoužívajte ako antikoncepciu. Ďalšie informácie a najčastejšie otázky nájdete na týchto webových stránkach.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Bayer
Balenie: 7 x 5 ml
Kód:
M25115
ŠUKL kód:
EAN:
8590322003350
Kategórie: Voľnopredajné liekyMočovo-pohlavné orgányIntímna hygienaIntímne potreby
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuMočové a pohlavné orgányVaginálne infekcieIntímna hygiena