Botoceutical Platinum biotechnologické sérum na hlboké vrásky 1,6ml

Botoceutical Platinum biotechnologické sérum na hlboké vrásky 1,6ml

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Botoceutical Platinum biotechnologické sérum na hlboké vrásky je určený pre ženy a mužov. Ide o dokonalú kombináciu peptidov, vyvinuté špeciálne na aplikáciu do najhlbších a najvýraznejších vrások tváre.
Pomocou revolučných sér Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky, ktorý je dokonalým doplnkom k prípravkom Botoceutical sérum proti vráskam, alebo Botoceutical Gold sérum proti vráskam na zrelú pleť 45+ rokov, môžete bezpečne a účinne eliminovať všetky odolávajúce a ťažko odstrániteľné vrásky. Prípravok obsahuje šesť dokonalých peptidov, DMAE, kyselinu lipoovú a kyselinu hyaluronovú.
Účinnosť účinných látok prípravku bola preukázaná laboratórnymi výsledkami, in vitro, a na dobrovoľníkoch. Všetci dobrovoľníci, ktorí sa klinických skúšok zúčastnili, potvrdili viditeľné zmenšenie hlbokých vrások tváre. Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky je bezpečnejšou, menej nákladnou a jemnejšou alternatívou botulotoxínu, ktorý ovplyvňuje rovnaké mechanizmy tvorby vrások, ale odlišným spôsobom.

Charakteristika

Jedným z najviditeľnejších príznakov starnutia pokožky je zvýšená tvorba vrások na tvári. Starnutie je prirodzený jav, spojený s  určitými biochemickými, histologickými a fyziologickými zmenami, ktoré podporuje  aj vystavenie pokožky vonkajšiemu prostrediu. Existujú aj ďalšie sekundárne faktory, ktoré môžu spôsobiť vznik charakteristických vrások a rýh na tvári. Patrí medzi ne gravitačná príťažlivosť, častý a nepretržitý tlak na pokožku tváre (napr. počas spánku), alebo opakované pohyby tváre spôsobené kontrakciou mimických svalov. Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky je prevratné pleťové sérum, ktoré poskytuje Vašej pleti viditeľnú úľavu po 15 000 mimických výrazoch, ktoré každý deň spraví Vaša tvár. Botoceutical Platinum biotechnologické sérum na hlboké vrásky je určený pre ženy a mužov, ide o dokonalú kombináciu peptidov, vyvinuté špeciálne na aplikáciu do najhlbších a najvýraznejších vrások tváre.
Pomocou revolučných sér Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky, ktorý je dokonalým doplnkom k prípravkom Botoceutical sérum proti vráskam, alebo Botoceutical Gold sérum proti vráskam na zrelú pleť 45+ rokov, môžete bezpečne a účinne eliminovať všetky odolávajúce a ťažko odstrániteľné vrásky. Prípravok obsahuje šesť dokonalých peptidov, DMAE, kyselinu lipoovú a kyselinu hyaluronovú.
Biochemický a dermatologický výskum ukázal, že vrásky nie sú nutnosťou a ich vznik možno ovplyvňovať. Je známe, že botulotoxín paralyzuje činnosť svalov. Tento účinok možno uplatniť aj na činnosť mimických svalov, ktoré vytvárajú vrásky.
Výskum základných biochemických mechanizmov pôsobenia proti vráskam viedol k objavu revolučných látok na báze peptidov, výsledky ktorých ohromili odborníkov na celom svete. Na základe týchto poznatkov bolo vytvorené špeciálne sérum, úplne bezpečné, ktoré možno účinne použiť na ovplyvnenie mimických svalov tak, že vzniknuté vrásky ustupujú, eventuálne vôbec nevznikajú. Dôležitou prednosťou je, že tento účinok možno uplatniť neinvazívnou cestou bez injekcií.
Účinnosť prípravku bola preukázaná laboratórnymi výsledkami, in vitro, a na dobrovoľníkoch. Všetci dobrovoľníci, ktorí sa klinických skúšok zúčastnili, potvrdili viditeľné zmenšenie hlbokých vrások tváre. Výrobok sa osvedčil rovnako u žien aj u mužov. Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky je bezpečnejšou, menej nákladnou a jemnejšou alternatívou botulotoxínu, ktorý ovplyvňuje rovnaké mechanizmy tvorby vrások, ale odlišným spôsobom.
Výrobok tak výrazne ovplyvňuje stav a vzhľad pokožky, a preto predstavuje najvyššiu kategóriu starostlivosti o pleť – cosmeceutical.

Použitie a dávkovanie

Odstráňte viečko z prípravku. Pomalým otáčaním  zadnej strany dávkovacieho pera dávkujte potrebné množstvo séra. Na čistú a suchú pokožku naneste Botoceutical Platinum pomocou silikónového hrotu dávkovacieho pera priamo do hlbokých vrások. Predtým, pomocou bruška prstov vrásku otvorte a aplikujte prípravok Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky priamo do ich vnútra. Následne každú vrásku stimulujte pomocou krúživej masáže v oblasti aplikácie. Začnite vráskami v oblasti úst, pokračujte po bokoch nosa smerom nahor, až do oblasti medzi obočie. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.  

Čas a cykly ošetrenia

Botoceutical Platinum

30 dní
2x denne
(ráno, večer)

+

Botoceutical Gold 45+
alebo
Botoceutical sérum proti vráskam

30 dní
2x denne
(ráno, večer)

po 30 dňoch

 

 

 

 

Botoceutical Platinum

30 dní
1x denne

+

Botoceutical Gold 45+
alebo
Botoceutical sérum proti vráskam

30 dní
1x denne

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky dvakrát denne (ráno a večer) po dobu 30 dní. Potom nanášajte Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky jedenkrát denne, najlepšie v kombinácii s prípravkom Botoceutical sérum proti vráskam,  aby sa mladistvý vzhľad udržal.
Uvoľňovací účinok Botoceuticalu Platinum séra na hlboké vrásky je postupný, kumulatívny a reverzibilný.

Upozornenie

Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho veľmi vysokú účinnosť doporučuje pred použitím prípravku Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením Botoceutical Platinum séra na hlboké vrásky na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne ich osušte.
Len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 oC.

Popis

Predstavujeme Vám prípravok Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky – riešenie v boji proti odolným, a ťažko odstrániteľným vráskam.

Spolu s neustálym skvalitňovaním informácií o procese tvorby vrások, sa zvyšuje aj naša schopnosť tomuto procesu zabrániť. Vrásky, ktoré sa tvoria v dôsledku mimiky, opakovaných pohybov, škodlivých vplyvov životného prostredia a prirodzeného starnutia pokožky už ďalej nepredstavuje neriešiteľný problém. Dokázalo sa, že ich tvorbe je možné predísť a odstrániť budúce a už vzniknuté vrásky.

Vrásky, ktoré sú dôsledkom mimických a opakovaných pohybov, vznikajú kvôli dlhodobému napínaniu pokožky, ku ktorému dochádza pri stimulovaní svalov tváre nadmerným množstvom chemických signálov. Tieto črty vrások sa môžu vytvoriť vždy, keď sa usmievate, mračíte, smejete sa alebo plačete. K opakovaným pohybom môže dochádzať dokonca aj počas spánku. Po určitom čase sa vytvoria línie na obočí, záhyby na čele, vejáriky okolo očí, vrásky smiechu, vrásky okolo úst a pokožka celkovo zostarne.

Proces napínania pokožky a sťahovania svalov, kvôli ktorému sa vrásky vytvárajú, závisí na jemnom neurotransmitačnom procese, ktorý sa nazýva komplex SNARE. Komplex SNARE tvoria tri proteíny (snap 25, vamp a syntaxín), vďaka ktorým môžu neuróny previesť exocytózu. Exocytóza je uvoľňovanie chemikálií napriek synapsii neurónov, ktoré vyvoláva svalovú kontrakciu. Ak sa exocytóze zabráni a/alebo sa preruší, svalové kontrakcie sa zastavia, alebo zmiernia, čím sa existujúce vrásky uvoľnia a zabráni sa tvorbe nových vrások. Tento proces je možné zastaviť aj pomocou botulotoxínu.

Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky  je prvým prípravkom, v ktorom sa kombinuje šesť najdokonalejších peptidov. Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky obsahuje pentapeptid, acetyl hexapeptid, heptapeptid, acetyl octapeptid, syntetický derivát tripeptidu, dipeptid, DMAE, kyselinu lipoovú a kyselinu hyaluronovú. Túto unikátnu kompozíciu účinných látok vyvinula ako prvá firma Herb-Pharma Švajčiarsko. Každý z peptidov prerušuje komplex SNARE, v dôsledku ktorého vrásky vznikajú, iným spôsobom, ale výsledky sú podobné a navzájom sa doplňujú – prípravok Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky redukuje hĺbku vrások a pokožka vyzerá po jeho použití mladšie.

Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky obsahuje pentapeptid, ktorý pôsobí v okolí presynaptického neurónu skôr, ako hexapeptid a heptapeptid. Telo má mierny elektrický náboj. Pri opakovaných pohyboch sa elektrický náboj v danej časti tela zvýši. Pentapeptid pomáha zmierňovať uvoľňovanie acetylcholinu v okamihu SNARE komplexu, znižovaním elektrického náboja pokožky v oblasti aplikácie, čím sa zaťaží aktivita neurónov. Neuróny vyvolávajú pohyb svalov naviazaním acetylcholinu do svalových buniek, t.j. schopnosť pentapeptidu zmierniť elektrický náboj, odosielanie do oblasti aplikácie, má zásadný vplyv na zmenšovanie a uvoľňovanie svalových kontrakcií. Z dôvodu oslabenia svalových kontrakcií vyzerá pokožka mladšie, vrásky sa zmierňujú a vytvárajú sa v menšom množstve.

Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky obsahuje heptapeptid a acetyl octapeptid – prirodzenú aminokyselinu, ktorá obsahuje sedem aminopeptidov. Jeho vyspelá peptidická štruktúra dokáže zastaviť tvorbu pórov a uvoľňovanie neurotransmiteru účinnejšie ako ktorýkoľvek iný aminopeptid. Heptapeptid je v podstate aminopeptidom vyššej úrovne, ktorý pôsobí rýchlejšie a redukuje hĺbku vrásky, čo by pomocou iných peptidov nebolo možné dosiahnúť. Heptapeptid to dokáže vďaka svojmu viazaniu na existujúci Snap-25 receptor s cieľom blokovať uvoľňovanie acetylcholinu. Neuróny v dôsledku toho nedokážu efektívne prenášať signály, vyvolávajúce svalové kontrakcie. Ak sa opakované pohyby obmedzia, je možné tvorbu jemných línií a vrások zredukovať, alebo jej úplne zabrániť.

Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky obsahuje syntetický derivát tripeptidu, ktorý bol vyvinutý ako účinná starostlivosť proti vráskam na vyhladenie pleti, pôsobiaci najmä proti mimickým vráskam tým, že uvoľňuje svaly tváre. Tento aktívny tripeptid účinkuje spôsobom podobným hadiemu jedu, ktorý spôsobuje neuromuskulárny blok. Je to vlastne reverzibilný antagonista svalového nikotinového acetylcholinového receptoru pôsobiaceho na postsynaptickej membráne. Predpokladáme, že tripeptid sa viaže na podjednotku epsilon receptoru, čím zabraňuje viazaniu acetylcholinu na receptor; v dôsledku čoho zostáva uzavrený. V uzavretom stave nedochádza k absorbcii sodných iónov (Na+) a svaly zostávajú uvoľnené.

Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky obsahuje dipeptid tyrozyl-arginín. Dipeptid, ktorý je prirodzenou súčasťou organizmu a ktorý sme prispôsobili na lokálne použitie má zaujímavé neuromodulačné vlastnosti.
Peptid má úplne syntetický charakter. Oblasť skúmania kozmetických vlastností sa denne rozširuje: kozmetika sa v posledných rokoch zmenila na vedeckú kozmetiku, a to vďaka pokroku, ktorý sa dosiahol v ďalšom objasňovaní štruktúry a fyziologie pokožky.
V súčasnosti možno zájsť v skúmaní senzorickej zložky ešte ďalej  a pokúsiť sa modulovať, a tým zintenzívniť emocionálne pôsobenie kozmetického produktu,  hmatateľne zvýšiť vnímanie príjemných pocitov a pohodlia. Vzhľadom na zhoršujúci sa stav životného prostredia je to veľmi žiaduce; nepriaznivo pôsobia klimatické podmienky a znečistenie, čím sa zvyšuje duševný a fyzický stres.
Na pokožke sa to prejavuje narastajúcim počtom alergií, zvýšenou citlivosťou a evidentnou krehkosťou pokožky. Prípravok Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky pomáha obmedziť nepríjemé pocity, ktorým sme denne vystavení.
Vďaka tomuto komplementárnemu systému, ktorý obsahuje šesť rôznych peptidov je Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky ešte účinnejší. Následkom zníženia miestneho synoptického napätia pôsobením pentapeptidu sa zníži reaktivita a účinnosť neurónu. Hexapeptid a heptapeptid potom spoločne zastavia už uvoľnené neurotransmitery a vďaka tripeptidu, ktorý má vyhladzujúce účinky a rýchly účinok proti vráskam sa pokožka tváre vyhladí a svaly zostávajú uvoľnené. Pomocou tohto zásahu je možné svalové kontrakcie zmenšiť, alebo im úplne zabrániť, čím sa následne zníži tvorba mimických vrások.
Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky je revolučným krokom v prevencii tvorby vrások a eliminácii hlbokých vrások. Spojenie šiestich peptidov so silným antioxidantom  - kyseliny lipoovej, DMAE a kyseliny hyaluronovej,  obsiahnuté v prípravku pokožku spevňujú a vypínajú.
DMAE stabilizuje membrány, čím zabraňuje hromadeniu lipofuscínu (pigment, ktorý spôsobuje starecké škvrny) v bunkách,  napomáha regenerácii buniek a spomaľuje proces opotrebovania buniek. Kyselina hyaluronová v lipozómovej forme -  zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní pevnosti a pružnosti pokožky. Lipozómy pôsobia spoločne s bunkami epidermy, do ktorých uvoľňujú svoj obsah. Hyaluronát sodný sa kvôli svojim vynikajúcim zvlhčujúcim a lubrikačným vlastnostiam  používa pri liečbe suchej pokožky. Zohráva hlavnú úlohu v zadržiavaní vlhkosti a zachovávaní integrity štruktúry pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenú slnečnému žiareniu, vracia jej pružnosť a pôsobí ako veľmi účinná a regeneračná zložka v procese starnutia. Kyselina lipoová pomáha bunkám dýchať – zúčastňuje sa tak na získavaní energie. Slúžia aj ako detoxikačné činidlo pri niektorých škodlivých zlúčeninách vnikajúcich do tela.
Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky je revolučným krokom v prevencii tvorby vrások a eliminácie hlbokých vrások, kedy účinky bežných prípravkov nie sú dostatočne uspokojivé. Spojením najdokonalejších peptidov spoločnosť Herb-Pharma naväzuje na najnovšie výsledky farmakologického a dermatologického výskumu, uplatňovanie širokospektrálneho prístupu odstraňovania vrások.

Účinky Botoceuticalu Platinum séra na hlboké vrásky sa môžu dostaviť okamžite. Podľa testovaných osôb bolo zlepšenie stavu veľmi rýchle a pokožka bola príjemne napnutá už 30 minút po použití prípravku. Pomocou revolučného séra Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky môžete bezpečne a účinne eliminovať všetky odolávajúce a ťažko odstrániteľné vrásky. Botoceutical Platinum sérum na hlboké vrásky vytvára správnu rovnováhu pokožky v záujme jeho intenzívnejšieho vstrebávania a účinku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Herb-pharma
Balenie: 1,6ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: